wiadomości branżowe

W MultiBanku w ramach Planów Finansowych złożono wnioski kredytowe na łączną kwotę ponad 170.000.000 zł

W MultiBanku - detalicznej części BRE Banku SA - w ramach Planów Finansowych Klienci złożyli ponad 900 wniosków, na łączną kwotę przekraczającą 170.000.000 zł. Plany Finansowe to nowa na polskim rynku kategoria produktów bankowych wprowadzona przez MultiBank w maju 2002 roku. MultiBank zgodnie ze swoją misją tworzy „Przyjazny Świat Finansów” oferując w ramach Planów Finansowych szereg korzystnych dla Klienta rozwiązań kredytowych niespotykanych do tej pory na krajowym rynku. Plany Finansowe - to kombinacja rachunku bieżącego, depozytowego, oszczędnościowego, kredytów i kart płatniczych. Nowe produkty MultiBanku skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach Plany Finansowe pozwolą zintegrować zadłużenie w jednym banku. Takie rozwiązanie zaoszczędzi czas potrzebny do obsługi kredytów, a także zredukuje liczne opłaty i prowizje. Klienci MultiBanku w ramach jednego z Planów Finansowych sami decydują o harmonogramie i wysokości spłat kredytu. Każda wpłata automatycznie zmniejsza zadłużenie wobec banku, pozwalając jednocześnie

W MultiBanku – detalicznej części BRE Banku SA – w ramach Planów Finansowych Klienci złożyli ponad 900 wniosków, na łączną kwotę przekraczającą 170.000.000 zł.

Plany Finansowe to nowa na polskim rynku kategoria produktów bankowych wprowadzona przez MultiBank w maju 2002 roku. MultiBank zgodnie ze swoją misją tworzy „Przyjazny Świat Finansów” oferując w ramach Planów Finansowych szereg korzystnych dla Klienta rozwiązań kredytowych niespotykanych do tej pory na krajowym rynku.

Plany Finansowe – to kombinacja rachunku bieżącego, depozytowego, oszczędnościowego, kredytów i kart płatniczych. Nowe produkty MultiBanku skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach Plany Finansowe pozwolą zintegrować zadłużenie w jednym banku. Takie rozwiązanie zaoszczędzi czas potrzebny do obsługi kredytów, a także zredukuje liczne opłaty i prowizje.

Klienci MultiBanku w ramach jednego z Planów Finansowych sami decydują o harmonogramie i wysokości spłat kredytu. Każda wpłata automatycznie zmniejsza zadłużenie wobec banku, pozwalając jednocześnie dysponować zgromadzonymi środkami do wysokości przyznanego limitu. Jedną z najistotniejszych cech Planów Finansowych jest sposób naliczania odsetek. Liczone są one codziennie, od kwoty faktycznie wykorzystanego kredytu. Maksymalny okres spłaty kredytu wynosi do 25 lat.

Jeżeli kredyt z Planu Finansowego Klienci MultiBanku wykorzystają na cele mieszkaniowe (zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 21 listopada 2001) odsetki od niego można odliczyć od podstawy opodatkowania.

MultiBank do zarządzania Planami Finansowymi przygotował specjalny serwis internetowy umożliwiający w łatwy sposób planowanie harmonogramu spłat kredytów i przeprowadzanie symulacji.

Oprocentowanie kredytów w ramach Planów Finansowych wynosi od 9,60% PLN, od 3,90% CHF, od 4,90% USD, 5,40% EUR w skali roku. Klienci MultiBanku, którym przyznano Plan Finansowy – MultiPlan lub MultiPlan Walutowy – kredyt odnawialny, gotówkowy, czy samochodowy mogą otrzymać oprocentowany tak samo niską stopą jak kredyt hipoteczny – od 9,60% PLN w skali roku.

A to już wiesz?  Xella Polska Solidnym Pracodawcą Roku 2006

Nowatorskie produkty zostały przygotowane na podstawie danych zebranych w czasie akcji „Życiowy Plan”. W ramach tego projektu MultiBank zebrał od ponad 8000 Internautów opinie o różnych aspektach ofert bankowych, dając możliwość zaprojektowania idealnego produktu dopasowanego do potrzeb Klienta.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy