wiadomości branżowe

Bydgoskie Meble ? 130 lat sukcesów

Teaser

Tegoroczna edycja Targów Meble Polska była dla Grupy IMS wyjątkowo ważna ? poza prezentacją docenianych przez klientów kolekcji i przedstawieniem dwóch nowych marek, świętowano 130 urodziny Bydgoskich Mebli.

Targi Meble Polska, odbywające się w dniach 18-21 lutego w Poznaniu, to jedna z największych imprez branżowych w tej części Europy. Producenci i projektanci mebli z całego kraju spotykają się by obejrzeć nowe kolekcje, dyskutować o trendach, komentować najważniejsze wydarzenia w branży. Do takich należało święto Bydgoskich Mebli, które właśnie na targach obchodziły swoje 130 urodziny.

Tradycja, która zobowiązuje

Początki Bydgoskich Fabryk Mebli sięgają 130 lat wstecz. Doświadczenie przedsiębiorstwa to największy kapitał dzisiejszych Bydgoskich Mebli. Historia, która staje się teraźniejszością, to efekt czerpania z długiej tradycji i łączenia jej z najnowocześniejszymi technologiami, zapałem twórczym i ciężką pracą. Wszystkie meble powstające w zakładzie produkcyjnym w Bydgoszczy ucieleśniają etos zawodowy wykwalifikowanych pracowników, połączony z wciąż unowocześnianym procesem produkcyjnym.

 Toast urodzinowy

Podczas targów imponująca historia firmy została przedstawiona na grafikach, między którymi ustawiono zabytkowe fotele i komody Bydgoskich Fabryk Mebli, pochodzące z lat 30 i 60 XX w. Wieczorem na gości czekała niespodzianka ? pokaz light mappingu, z sofą w roli obiektu. Live cooking z udziałem szefów kuchni włoskiej i staropolskiej stał się świetną okazją do wspólnego gotowania, biesiadowania i składania życzeń jubilatom.

Bydgoskie Meble wchodzą w kolejną dekadę swojej działalności z psają i nowymi pomysłami. Dobry, współczesny design, wciąż unowocześniane rozwiązania techniczne i jakość, która nie zostawia wątpliwości ? to najwiękeszy kapitał marki, którym na co dzień dzieli się ze swoimi Klientami.

 

Relacja z targów: http://www.youtube.com/watch?v=ABAkKLNR8zY oraz http://www.youtube.com/watch?v=qiMsCuAzjvg

 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Beata Szkodzin   #Biuletynie Zam   #IT   #ZP