Budownictwo wiadomości branżowe

Najważniejsi w branży: ROCKWOOL Budowlaną Firmą Roku 2013

Teaser

Budowlana Firma Roku to prestiżowe wyróżnienie przyznawane przez magazyn Builder, który regularnie nagradza czołowych producentów działających na polskim rynku. W finale XI edycji konkursu po raz kolejny nagrodzony został ROCKWOOL.

Nagrody miesięcznika Builder wręczono 12 lutego podczas uroczystej Gali Builder Awards w Hotelu Polonia Palace w Warszawie. Tytuł Budowlanej Firmy Roku przyznaje się tym producentom, którzy poprzez sprawne zarządzanie oraz stałe rozwijanie portfolio produktowego wywierają istotny wpływ na rozwój krajowego budownictwa. W skład Kapituły Konkursu wchodzą redaktorzy oraz rada programowa miesięcznika Builder.

? Tytuł Budowlanej Firmy Roku to dla nas istotne wyróżnienie. Co cieszy nas jednak najbardziej to fakt, iż zostaliśmy nagrodzeni już po raz kolejny. Daje nam to do zrozumienia, że nie tylko obraliśmy właściwą strategię działania, ale też regularnie i skutecznie ją realizujemy. Za pomocą wysokiej jakości produktów oraz właściwej komunikacji pragniemy promować w Polsce m.in. efektywność energetyczną, bo ta po prostu się opłaca ? zarówno z punktu widzenia indywidualnego inwestora, jak i budżetu państwa. Wyróżnienia takie jak Budowlana Firma Roku to dowód na to, że jesteśmy skuteczni i realnie zmieniamy obraz polskiej branży budowlanej ? komentuje Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL Polska.

ROCKWOOL to czołowy producent rozwiązań ze skalnej wełny mineralnej. Firma zawdzięcza swą pozycję nie tylko bogatej ofercie materiałów budowlanych, ale też angażowaniu społeczeństwa w problem efektywności energetycznej. Służy temu m.in. ogólnopolska kampania Szóste paliwo, która poprzez promocję optymalnego ocieplania pokazuje korzyści budowania ekonomicznego, ekologicznego i funkcjonalnego. ? Skalna wełna mineralna to po prostu dobry interes. Gwarantuje ona nie tylko wieloletnie oszczędności na kosztach ogrzewania, ale też trwałość i bezpieczeństwo pożarowe. A o mądrych rozwiązaniach trzeba mówić ? dodaje Łukasz Glapa.

Źródło ROCKWOOL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy