wiadomości branżowe

Nowe twarze w Dziale Powierzchni Biurowych DTZ

Teaser

Firma DTZ ma przyjemność poinformować o nowych pracownikach – Mikołaju Sznajderze oraz Monice Brzoskiej.

Mikołaj Sznajder objął stanowisko zastępcy dyrektora w Dziale Powierzchni Biurowych ? Reprezentacja Wynajmującego i będzie odpowiedzialny za współpracę z deweloperami i właścicielami nieruchomości, doradztwo na etapie projektowania oraz udział w pełnym procesie wynajmu budynków.  

Mikołaj posiada 7 lat doświadczenia w doradztwie dla inwestorów zagranicznych oraz pracował dla Asset Managera brytyjskiego funduszu inwestycyjnego Tritax. Był bezpośrednio zaangażowany w negocjacje i koordynacje zakupu nieruchomości, ich finansowanie i refinansowanie, nadzór nad firmami świadczącymi usługi na rzecz Funduszu oraz negocjowanie umów najmu.

Monika Brzoska dołączyła do firmy DTZ jako konsultant w Dziale Powierzchni Biurowych ? Reprezentacja Najemcy i będzie odpowiedzialna za doradzanie najemcom, negocjacje i renegocjacje umów najmu oraz wyszukiwanie i identyfikację nowych możliwości biznesowych.

Monika posiada ponad 4-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Wcześniej pracowała dla Cushman & Wakefield. Jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Te dwie nominacje wzmocnią nasz bardzo skuteczny zespół powierzchni biurowych i co najważniejsze pozwolą nam wyznaczyć doświadczoną osobę wyłącznie do działu reprezentacji właściciela, powiedział Alan Colquhoun, Dyrektor Zarządzający na Europę Środkową i Wschodnią DTZ.

 

 

Źródło DTZ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ekspert   #pocz   #REAS