wiadomości branżowe

Nowa wylewka samopoziomująca do szybkiego wykonywania bardzo gładkich podkładów pod posadzki w mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej

Teaser

Do innowacyjnej generacji produktów podłogowych Weber dołączyła nowa wylewka samopoziomująca weber.floor POZIOM. Powstała ona z myślą o realizacji mniejszych oraz średnich inwestycji budowlanych. Specjalna receptura i właściwości wyrobu pozwalają na skuteczne i szybkie wykonanie prac przez wykonawców o mniejszym doświadczeniu a także inwestorów pragnących samodzielnie przygotować podłoże pod wykładziny.

Firma Weber opiera swoje rozwiązania podłogowe na ponad 40 latach doświadczenia w produkcji podkładów podłogowych i posadzek. Jest światowym liderem w dziedzinie samopoziomujących mas podłogowych. Wykorzystując innowacyjne receptury, które nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, oferuje m.in. całą gamę produktów umożliwiających właściwe przygotowanie podłoża pod dowolny rodzaj materiałów wykończeniowych.

Łatwe wykonanie, szybkie prace

weber.floor POZIOM to produkt dedykowany ekipom wykonującym zlecenia na mniejszą i średnią skalę oraz inwestorom indywidualnym. Przy wykańczaniu lub remoncie mieszkań i domów wykonawcy dużą wagę przykładają nie tylko do właściwości i jakości stosowanych produktów. Zależy im również na możliwie szybkim wykonaniu prac. Wylewkę weber.floor POZIOM opracowano z myślą o układaniu ręcznym ? stosując się do prostych zaleceń, skutecznie przygotujemy podłoże z użyciem produktu o bardzo dobrych właściwościach samopoziomujących. Podkład w formie suchej mieszanki jest gotowy do użycia po wymieszaniu z wodą. Prace można przeprowadzić bardzo szybko. Już po 4-6 godzinach od wylania masy po podłożu można chodzić, po upływie 24 godzin można układać płytki ceramiczne a inne materiały wykończeniowe także nieporównanie szybciej niż w przypadku zwykłych zapraw. Oszczędność czasu przekłada się na wcześniejsze zakończenie prac i szybsze oddanie pomieszczeń do użytku.

Uniwersalne zastosowanie: idealnie równe i gładkie podłoże

Nowa wylewka, dzięki swojej innowacyjnej recepturze, ma bardzo dobre właściwości samopoziomujące. Pozwala na szybkie uzyskanie gładkiej i równej powierzchni pod różnego rodzaju wykładziny, płytki ceramiczne, panele podłogowe itp. Może być stosowana w pomieszczeniach suchych, wilgotnych i mokrych (np. łazienki, kuchnie itp.). Wylewka przeznaczona jest również do wygładzania podkładów z ogrzewaniem podłogowym. weber.floor POZIOM może być stosowana zarówno na podłożach betonowych, jak i na jastrychach cementowych.

Dostępność i opakowanie

Wylewka samopoziomująca weber.floor POZIOM jest dostępna w sieci sprzedaży Weber w całym kraju, w opakowaniach o wadze 25 kg.

 

Źródło Weber. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Brakuje Ci   #Grupy Allegro   #IOCREATIVE   #JPG