wiadomości branżowe

Umywalki meblowe KOŁO ? rozwiązanie dla wymagających

Teaser

Wybór typu, rodzaju i modelu umywalki przede wszystkim zależy to od naszych oczekiwań, upodobań oraz wielkości łazienki.  Bardzo praktycznym rozwiązaniem są umywalki tzw. meblowe, które mogą być kompletowane ze specjalnymi szafkami.

Sanitec KOŁO dla osób wymagających oferuje cały wachlarz możliwości obejmujący ceramikę i meble łazienkowe. Umywalki meblowe są jedną z wielu propozycji aranżacyjnych.

W serii Varius są umywalki zarówno do większych jaki i mniejszych łazienkowych wnętrz. Umywalki meblowe o szerokości 80 i 100 cm mają bardzo praktyczną powierzchnią odkładczą, na której można postawić podstawowe przybory toaletowe i kosmetyki. Resztę, rzadziej używanych akcesoriów możemy mieć też całkiem blisko ? w szafce pod umywalką. Meble Varius ? szafki podumywalkowe, boczne oraz lustra i półki – produkowane są w trzech kolorach biały połysk, wenge i ciemny grafit. Inne modele umywalek Varius mogą być kompletowane z meblami uniwersalnymi serii Domino, które występują w wielu interesujących zestawieniach i kolorach.

Umywalki meblowe Rekord mają tradycyjna formę i mogą być kompletowane ze szafkami i meblami tej samej serii w kolorach: front – biały połysk, korpus – wenge. Niektóre modele umywalek przystosowane są do zestawienia z meblami Domino. Do wyboru są dwa typy umywalek Rekord – o kształcie prostokąta (szer. 40, 50, 60 cm) i półokrągłe (szer. 50, 55, 60 cm). 

Po brzegi zalet

Umywalki i dopasowane do nich meble są bardzo dobrą propozycją dla tych, którzy lubią połączyć estetyczny wygląd łazienki z funkcjonalnością. Dzięki umywalkom meblowym możemy zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale także łatwiej utrzymać porządek w łazience. Wszystkie przybory toaletowe i kosmetyki będą schowane, ale będą bardzo blisko w razie potrzeby.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

 

Źródło KOŁO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #aran   #celu   #ciep   #JUSTIFY