wiadomości branżowe

Kolekcja paneli podłogowych Discovery 4V firmy Classen z nowymi dekorami

Teaser

Dąb Argenta latte, czekoladowy, jasny, naturalny i palony ? pięć dębowych dekorów dołączyło do jednej z najpopularniejszych na rynku kolekcji paneli podłogowych. Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych wzbogacił linię Discovery 4V. Obecnie kolekcja wysokiej jakości paneli podłogowych obejmuje 10 dekorów.

? Kolekcja paneli podłogowych Discovery 4V cieszy się stale rosnącą popularnością, dlatego też uzupełniliśmy ją o nowe dębowe dekory. Deski optycznie powiększą wnętrze, w którym je położymy, a nasza podłoga będzie sprawiała wrażenie naturalnej. Panele szczególnie polecamy osobom ceniącym sobie solidność i trwałość wykonania. Panele charakteryzuje bowiem wyższa niż standardowa grubość 10 mm. Dzięki temu są trwalsze, a zarazem wyjątkowo się prezentują. ? mówi Anna Lipus, Kierownik marketingu i reklamy w firmie Classen.

Kolekcja paneli podłogowych Discovery 4V składa się obecnie z dziesięciu dekorów. Do wzorów Dąb Verden miodowy, szary, śnieżny, grafitowy i brązowy, dołączyło kolejne pięć. Dąb Argenta latte, czekoladowy, jasny, naturalny i palony to naturalne odcienie, dzięki którym podłoga będzie przypominać tę wykonaną z desek drewnianych.

Oryginalne dekory i niestandardowe rozmiary to jednak nie jedyne walory paneli podłogowych z kolekcji Dynamic 4V. Ich naturalny wygląd to również zasługa właściwości. Deski są węższe od standardowych, przez co optycznie powiększają wnętrze, w którym są ułożone. Aby różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem była niemal niezauważalna Classen zastosował strukturę drewna, a krawędzie paneli zostały estetycznie wykończone V-fugą.

Panele podłogowe z kolekcji Discovery 4V są również łatwe i szybkie w montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4 przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Sugerowana cena paneli podłogowych Discovery 4V: 64,90 zł/m2.

Źródło Classen|RuckZuck. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy