wiadomości branżowe

Domino laureatem konkursu Najwyższa Jakość Quality 2013

Teaser

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2013 jednogłośną decyzją przyznała firmie Domino ? producentowi i dystrybutorowi produktów wyposażenia i wykończenia wnętrz – tytuł laureata w kategorii QI Product, za najwyższej jakości klamki do drzwi wewnętrznych. To kolejna w tym roku nagroda dla Domino po uzyskaniu podwójnego wyróżnienia w konkursie Dobry Design 2013 oraz otrzymaniu Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego.

Celem programu ?Najwyższa Jakość? jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocję tych, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantując klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Jest to największy w Polsce program projakościowy organizowany przez ForumBinesu.pl i jego gazetowy odpowiednik w Dzienniku Gazecie Prawnej. Kapituła VII edycji Programu, odbywającego się pod patronatem: Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000 wysoko oceniła zgłoszenie Domino w konkursie i nagrodziła także działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności firmy, zwłaszcza w zakresie oferowanego produktu ? klamki do drzwi wewnętrznych. Nagrody zostaną wręczone podczas gali finałowej 18 października w Poznaniu.

Domino to prężnie rozwijająca się firma z 30-letnim doświadczeniem, nagrodzona nagrodą Dobry Design 2013. Specjalizująca się w projektowaniu i dystrybucji okuć stolarki otworowej, takich jak: klamki, zamki, wizjery, zawiasy, wkładki, odbojniki i inne. Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z “Polską Normą”, co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna prowadzona jest na terenie całego kraju. Wiodącymi dystrybutorami produktów marki są sieci: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche.

 

Źródło DOMINO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy