wiadomości branżowe

Nieprzemijający urok klasyki

Teaser

Urzekająca prostota, stonowane barwy, ponadczasowa elegancja. Klasyka to niekończące się źródło inspiracji. Podpowiadamy, jak za sprawą akcesoriów stworzyć nastrojową aranżację, która sprawi, że będziemy z chęcią spędzać czas w harmonijnym wnętrzu.

Myśląc o tradycyjnym wystroju, zazwyczaj skupiamy się przede wszystkim na meblach. Antyki, szafy służące ludziom od pokoleń, eleganckie ławy i dębowe sofy z kwiatowymi obiciami? Bez wątpienia, są to istotne atrybuty klasycznej stylistyki. Jednak ponadczasowa klasa to nie tylko meble. Bardzo ważnym elementem dopełniającym całości są również dodatki, które podkreślą ich szlachetny charakter i nadadzą aranżacji ostateczny szlif.

Delikatny akcent kluczem do sukcesu

Dobierając akcesoria pamiętajmy, aby zrobić to w wyważony sposób ? nadmiar ozdób może zepsuć efekt niepotrzebnym chaosem. Dlatego warto zdecydować się na dyskretne elementy, które poza funkcją estetyczną będą też pełniły rolę praktyczną. ? W tradycyjnym wnętrzu ostre światło słoneczne nie jest pożądane. Można temu zapobiec, instalując rolety okienne. Wybierając model z delikatnym, kwiatowym wzorem, wzbogacimy wnętrze o ciekawy akcent, który nie przytłoczy całości aranżacji ? radzi Liliana Kiekis-Kozica, ekspert firmy Franc Gardiner.

Tradycja dobra na lata

Decydując się na klasyczne wnętrze, zyskujemy nie tylko gwarancję spokojnej, idealnej do wypoczynku harmonijnej atmosfery. Neutralny klimat sprawi, że dobrze odnajdzie się w niej cała rodzina. Ogromnym atutem tradycyjnego wystroju jest fakt, że z upływem lat tak pomyślane pomieszczenie nie straci na atrakcyjności, a jego urok będzie wciąż aktualny – niezależnie od zmieniających się jak w kalejdoskopie trendów.

Źródło FRANC GARDINER. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy