wiadomości branżowe

HIT w lofcie i w penthousie

Industrialne lofty, widokowe penthouse?y i studia o przestronnych wnętrzach cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Jak okiełznać niemal nieograniczoną przestrzeń podpowiadają projektanci NewLook.

Metropolie szukają rozwiązań mieszkaniowych, które pozwolą poczuć się swobodnie. Czy to pofabryczne wnętrza, czy też ostatnie piętra budynków ? życie w mieście ma swój urok i toczy się zgodnie ze swoim rytmem. Ta modna od kilku lat adaptacja przestrzeni miejskiej wymaga jednak szczególnego podejścia projektowego.

Przebojem w lofcie czy w penthousie okazują się meble modułowe. Po pierwsze, wypełniają bogactwem i różnorodnością elementów metraż, pozwalają na przestrzenne kombinacje. Po drugie, dają możliwość łączenia i rozłączania zależnie od potrzeby chwili, nastroju, aktualnego przearanżowania przestrzeni mieszkalnej.

Marka NewLook do swojej oferty na rok 2013 włączyła nowe kolekcje modułowe, w tym godny uwagi HIT. Duże elementy wypoczynkowe, przypominające gigantyczne poduchy, ocieplają wnętrza i tworzą poczucie przytulności. Wprowadzają żywe, radosne kolory, które  – podobnie jak układ mebli ? każdy dobiera indywidualnie.

Rekamiera, wygodny fotel, sofa lub narożnik, a także pufa, która może stać się również stolikiem kawowym ? pozwalają na składanie i rozkładanie, by za każdym razem nabierać nowego znaczenia i odgrywać nowe role w strefie relaksu. Ograniczeniem okazuje się tylko przestrzeń. Nic więc dziwnego, że to prawdziwy HIT dla loftów i penthousów. 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ekspert   #Polskie Stowarzyszenie Doradc   #REAS   #Rynku Nieruchomo