Budownictwo wiadomości branżowe

Dynamiczny rozwój sieci VOX: marki przyjaznej architektom

Teaser

Sieć Drzwi i podłogi VOX przeżywa w ostatnim czasie bardzo intensywny rozwój. 25 maja otwarty został salon w Płońsku, wcześniej w Białymstoku i Starogardzie Gdańskim. Już niedługo do sieci dołączą kolejne w Łodzi i Chełmie.

?Nowe salony to nowoczesne wnętrza i największa oferta drzwi i podłóg na rynku. Mamy nadzieję, że staną się inspiracją zarówno dla osób urządzających swoje domy, jak i dla architektów? ? mówi Beata Jankowska, PR manager sieci Drzwi i podłogi VOX. Z myślą o tych ostatnich salony mają stanowiska przy których można spędzić czas z klientem, wyposażone w próbki materiałów wykończeniowych oraz katalogi. Przydatny dla architektów z całą pewnością będzie też portal www.objecta.pl na którym znajdą oni pliki z produktami dostępnymi w salonach marki.

Drzwi i podłogi VOX bardzo aktywnie współpracują z architektami i projektantami także na etapie projektowania. Przykładem mogą być tutaj Drzwi VOX, które powstawały podczas wspólnych warsztatów, przy współudziale projektantów, architektów oraz doradców bezpośrednio obsługujących klientów. W efekcie powstał produkt innowacyjny i unikatowy na polskim rynku ? drzwi, które każdy może dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, tworząc z dostępnych modułów własny produkt lub wybierając jedną z gotowych konfiguracji.

Drzwi i podłogi VOX czynnie uczestniczą również w najważniejszych wydarzeniach związanych z branżą architektoniczną. Podczas odbywającej się 28 maja w łódzkim hotelu Andel?s konferencji ?Design ? nowoczesne trendy w architekturze wnętrz? architekci i projektanci mieli okazję spotkać się z przedstawicielami marki i wysłuchać prezentacji dotyczącej innowacji zastosowanych w Drzwiach VOX. Architekci zainteresowani tym tematem, a także ewentualną współpracą z marką Drzwi i podłogi VOX będą mieli jeszcze taką okazję podczas nadchodzących w najbliższym czasie spotkań we Wrocławiu (4.06.2013), Warszawie(25.06.2013), Krakowie (25.09.2013), Bydgoszczy (16.10.2013), Szczecinie (06.11.2013) i Katowicach (20.11.2013).

Więcej informacji na:

Drzwi i podłogi VOX dla architektów

Źródło Drzwi i podłogi VOX. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LEME   #MULTIPOR   #Priorytetami Xelli   #SILKA