wiadomości branżowe

Konkurs dla młodych projektantów ?Dobre Wejście?

Interesujesz się designem i sztuką użytkową? Jeśli chcesz odnieść sukces w projektowaniu i pokazać się na prestiżowym Łódź Design Festival, to zapraszamy Cię do udziału w konkursie „Dobre Wejście”, skierowanym do młodych projektantów, uczniów i studentów kierunków artystycznych z całej Polski. Misją konkursu jest popularyzacja designu w kategorii

Teaser

Interesujesz się designem i sztuką użytkową? Jeśli chcesz odnieść sukces w projektowaniu i pokazać się na prestiżowym Łódź Design Festival, to zapraszamy Cię do udziału w konkursie ?Dobre Wejście?, skierowanym do młodych projektantów, uczniów i studentów kierunków artystycznych z całej Polski. Misją konkursu jest popularyzacja designu w kategorii “Dobrego Wejścia”, które współtworzą klamka oraz drzwi. Zasady konkursu są proste ? zaprezentuj dowolną techniką Twój autorski pomysł na design klamki i drzwi oraz prześlij go poprzez formularz dostępny na stronie www.dobre-wejscie.pl.

Konkurs to wspólna inicjatywa marek: DRE, producenta nowoczesnych drzwi oraz Domino ? producenta klamek. Na autorów najlepszych projektów, wykonanych dowolną techniką, czekają nagrody pieniężne oraz prestiżowe miejsce na wystawie podczas Międzynarodowego Festiwalu Designu w Łodzi, gdzie zostaną zaprezentowane już zrealizowane pomysły nadesłane do konkursu. Na zgłoszenia, które można przesyłać elektronicznie za pośrednictwem serwisu www.dobre-wejscie.pl, organizatorzy czekają do 30 czerwca. Konkurs wspierają partnerzy: magazyn ?Dom & Wnętrze? oraz Łódź Design Festival.

Źródło Public Bridge. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy