wiadomości branżowe

Luksus w zasięgu ręki

Teaser

Na rynku ukazał się właśnie nowy katalog klamek premium marki Domino. Bogata oferta nowości prezentuje projekty w czterech kategoriach: klasyczna elegancja, nowoczesny design, inspiracje natury, blask klejnotu. Wszystkie klamki z serii Domino Exclusive zostały zaprojektowane z myślą o miłośnikach dobrego stylu, wykonane z najwyższej jakości materiałów kutych i pokryte powłoką lakierniczą, zapewniającą trwałość i wygodę użytkowania. Tym samym Domino przekonuje, że klamka, potrafi odmienić wnętrze.

Szeroka gama materiałów i form klamek z linii Exclusive wprowadza do kategorii okuć drzwiowych zupełnie nową jakość. W klamkach charakteryzujących się klasyczną elegancją dominują niezmiennie doskonałe kształty i proporcje, dzięki temu, propozycje z tej serii idealnie prezentują się w klasycznych, stylowo zaaranżowanych wnętrzach.

Klamki o nowoczesnym designie czarują swoją prostotą, ale także zaskakują wysublimowaniem formy. Ciekawe kształty i zdobienia to propozycja dla osób ceniących oryginalne aranżacje, czerpiących radość z odważnego projektowania.

Projektanci klamek nieustannie łączą ze sobą style, oraz poszukują nowych funkcjonalnych rozwiązań i inspiracji w codziennym życiu. Nowy katalog klamek ekskluzywnych marki Domino prezentuje projekty inspirowane światem przyrody, harmonią panujących w niej kształtów i dopasowaniem wzorów. Wśród propozycji znajdzie się również śmiała seria klamek zdobiona kryształami Swarovskiego i kamieniami.

Inspiracja klejnotami to kolejna z serii Domino Exlusive luksusowa propozycja klamek, których głównym zadaniem jest rozświetlenie wnętrza, poprzez światło, które się w nich odbija.

Domino to prężnie rozwijająca się marka klamek z 30-letnim doświadczeniem, nagrodzona nagrodą Dobry Design 2013. Specjalizujące się w projektowaniu i dystrybucji okuć stolarki otworowej, takich jak: klamki, zamki, wizjery, zawiasy, wkładki, odbojniki i inne. Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z “Polską Normą”, co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna prowadzona jest na terenie całego kraju. Wiodącymi dystrybutora produktów marki są sieci: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche.

 

< 241133" >

Źródło DOMINO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Leszek Czarnecki   #Petronas Twin Towers   #PNG   #Sky Tower