wiadomości branżowe

Doskonały dodatek

Cały smak urządzonego wnętrza może zależeć od dodatków, które nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. Wiedzą o tym szczególnie osoby wrażliwe na piękno, bezkompromisowe w zakresie wyboru rozwiązań wzorniczych do własnego domu. Gama ekskluzywnych akcesoriów meblowych marki Domino – gałki meblowe i wieszaki ścienne, została poszerzona o nową kategorię

Teaser

Cały smak urządzonego wnętrza może zależeć od dodatków, które nie zawsze są widoczne na pierwszy rzut oka. Wiedzą o tym szczególnie osoby wrażliwe na piękno, bezkompromisowe w zakresie wyboru rozwiązań wzorniczych do własnego domu. Gama ekskluzywnych akcesoriów meblowych marki Domino ? gałki meblowe i wieszaki ścienne, została poszerzona o nową kategorię produktów podkreślających piękno projektów mebli, realizowanych na indywidualne zamówienie – uchwyty.

Szczegół ma znaczenie

Choć wielu z nas wyobraźnia podpowiada szereg nowatorskich rozwiązań dla domu, jedną z najczęstszych przeszkód podczas ich realizacji jest wymagający ? mały metraż mieszkania. Postawieni przed takim wyzwaniem nierzadko decydujemy się na indywidualnie zaprojektowane meble, realizowane przez profesjonalnego stolarza. Kategoria uchwytów meblowych jest wciąż niewielka ? dlatego też projektanci Domino prezentują nowoczesne dodatki meblowe, które ułatwią wykończenie mebli, zgodne z rozmaitymi gustami i upodobaniami. Propozycje różnią się zarówno pod względem stylu, jak i materiałów wykonania oraz dekoracyjnych wypełnień z barwionego szkła czy porcelany. Zróżnicowany rozstaw uchwytów meblowych pozwala również na dopasowanie ich do konkretnego mebla.

W klasycznych meblach świetnie sprawdzą się uchwyty w odcieniach miedzi, złota, czy patyny. Na charakterystyczny wystrój w stylu retro decyduje się coraz więcej zwolenników przytulnych pomieszczeń, wypełnionych pamiątkowymi meblami.

W nowocześnie zaprojektowanych meblach uchwyty z niklu, satyny czy chromu, podkreślą ich awangardowy i designerski styl.

Nowe uchwyty Domino charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i są odporne na korozyjne zużycie. Mają mały ciężar właściwy, nie obciążają i nie deformują mebli. Każdy uchwyt marki Domino jest również objęty dwuletnią gwarancją.

Domino to prężnie rozwijająca się marka klamek z 30-letnim doświadczeniem, nagrodzona nagrodą Dobry Design 2013. Specjalizujące się w projektowaniu i dystrybucji okuć stolarki otworowej, takich jak: klamki, zamki, wizjery, zawiasy, wkładki, odbojniki i inne. Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z “Polską Normą”, co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna prowadzona jest na terenie całego kraju. Wiodącymi dystrybutora produktów marki są sieci: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche.

 

< 241096" >

Źródło DOMINO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy