wiadomości branżowe

Wiosenne nowości Internorm

Teaser

Internorm wita wiosnę nowym katalogiem. Jak co roku, znajduje się w nim  masa ciekawych nowości i ulepszeń, dzięki którym drzwi i okna austriackiej firmy stały się jeszcze bardziej komfortowe i przyjazne w obsłudze.

Niewątpliwie najważniejszą tegoroczną nowością w katalogu Internorm są drewniano-aluminiowe drzwi podnośno-przesuwne HS330. Dzięki technologii progów z włókna szklanego i seryjnie potrójnemu oszkleniu, poziom izolacji termicznej kwalifikuje ten model do zastosowania w domach energooszczędnych, a nawet najbardziej wymagających domach pasywnych. Opatentowany system oszklenia elementów stałych umożliwia wymianę szyb przy całkowicie zatynkowanej ościeżnicy. Drzwi można też łączyć z przeszkleniami stałymi i narożnikami całoszklanymi. Narożniki tego typu, doskonale komponujące się z nowoczesną architekturą, można też od tego roku nabyć dla drewniano-aluminiowych modeli HF200 i HV240.

Uwagę przykuwa nieprzebrane bogactwo kolorów i wersji wykończenia drzwi wejściowych. Przykładem może być tu zlicowany w najdrobniejszych szczegółach, najnowszy model AT410, który w niektórych wersjach stylistycznych do złudzenia przypomina beton, by w innych z powodzeniem udawać drewno. Warto podkreślić, że ? choć w powszechnej świadomości aluminium uchodzi za materiał ?zimny? – drzwi te mogą poszczycić się doskonałą izolacyjnością cieplną (Ud do 0,78W/m2K). Wybór drzwi, klamek, pochwytów i akcesoriów do domów energooszczędnych i pasywnych (zarówno tych nowoczesnych, jak i całkiem tradycyjnych) jest zresztą w tym roku tak duży, że nawet najbardziej wymagający klienci powinni znaleźć coś dla siebie.

Paleta produktów austriackiego producenta powiększyła się też między innymi o najnowszy model z PCV KF410 w wersji Home Soft oraz Ambiente,  żaluzję zewnętrzną RAFF-F, oraz ogromną ilość pomniejszych nowinek w zakresie oferowanych kolorów i rozwiązań technicznych.

Z tegorocznymi nowościami z oferty Internorm najlepiej zapoznać się zamawiając katalog. Dostępny jest on w formie papierowej lub elektronicznej za pośrednictwem oficjalnej polskiej strony producenta.

Więcej informacji na:

www.okna-pasywne.pl

www.drzwi-pasywne.pl

< 239455" >

Źródło INTERNORM. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy