wiadomości branżowe

Sofa na romantyczne wieczory nie tylko wiosną

Teaser

Romantyczny czas we dwoje na wygodnej, miękkiej sofie z komfortową poduszką i lampką wina. Wieczór idealny?

Taki sposób spędzenia wolnego czasu towarzyszy często naszym wyobrażeniom o idealnym wieczorze. Co jednak zrobić, gdy ukochany i lampka wina są na wyciągnięcie ręki, ale brakuje nam komfortowej sofy? Podpowiadamy jak wybrać idealny mebel.

 

Idealna sofa

Sofa potrafi być prawdziwą ozdobą wnętrza ? wokół niej koncentruje się cała aranżacja salonu, od niej zależy dobór kolorów.Dobrą propozycją będzie mebel nowoczesny w formie, o lekkiej i wysmakowanej stylistyce rodem z Włoch. Miękka skóra w klasycznych jasnych barwach, wygodnie wyprofilowane siedzisko i bryła, która swoim kształtem nastraja do romantycznych gestów ? oto, co powinno pobudzić naszą wyobraźnię. Warto zwrócić uwagę na dodatki: komfortowe poduszki, które pozwolą odpocząć plecom czy wygodne pufy, służące często jako podnóżki.

 

Nie tylko jako aperitif

Sofa Prosecco pasuje do opisu sofy idealnej. Skórzana tapicerka, którą zdobią wyraziste podwójne przeszycia wzmaga poczucie najwyższej jakości wykończenia. Podłokietniki, lekko zwrócone do siebie, sprawiają, że od razu kojarzy się z wypoczynkiem i azylem. Kolekcję uzupełnia stolik kawowy, który stylistycznie komponuje się z linią wzorniczą Prosecco. Kolekcję wyróżnia nie tylko piękny design, ale i praktyczne rozwiązanie:  pojemnik na pościel oraz funkcja spania.

 

Sama nazwa pochodzi od włoskiego wytrawnego wina Prosecco ? białego i lekko musującego. Produkuje się je w winnicach wokół Wenecji Euganejskiej i Julijskiej. Być może relaks na stylowej, przytulnej sofie z kieliszkiem Prosecco to pomysł na udany wieczór we dwoje?

< 238397" >

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy