wiadomości branżowe

Rynki mieszkaniowe w Europie Centralnej i Wschodniej

REAS wspólnie z Jones Lang LaSalle opublikował nowy raport podsumowujący sytuację na rynkach mieszkaniowych w Europie Centralnej i Wschodniej.

Raport przedstawia syntezę sytuacji na głównych rynkach mieszkaniowych w regionie CEE. Autorzy raportu przewidują intensyfikację procesu konsolidacji rynku, w konsekwencji czego stanie się on bardziej atrakcyjny dla silnych finansowo deweloperów oraz funduszy inwestujących w tym sektorze. Nadal widoczne jest znaczne zróżnicowanie sytuacji rynkowej w poszczególnych krajach, jednak Polska pozostaje liderem regionu, zarówno pod względem zawieranych transakcji, jak i perspektyw rozwoju.

Więcej informacji o sytuacji na rynku znajdą Państwo w publikacji “Residential Markets in Central European Capitals” dostępnej na www.reas.pl. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w przypadku pytań dotyczących raportu lub usług doradczych oferowanych przez REAS.

 

 

________________________________________________

REAS jest firmą doradczą specjalizującą się w zagadnieniach związanych z rynkiem mieszkaniowym, od 1997 roku współpracującą z deweloperami, bankami, inwestorami oraz innymi podmiotami działającymi na rynku. Począwszy od 2000 roku REAS prowadzi stały monitoring pierwotnego rynku mieszkaniowego i dzięki posiadanej wiedzy dostarcza szeroki zakres analiz rynku oraz formułuje długoterminowe prognozy wspomagające proces planowania strategicznego. REAS doradza także deweloperom na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego, wspierając ich w procesie planowania i przygotowania produktu o najlepszym potencjale rynkowym. REAS specjalizuje się też w wycenach nieruchomości mieszkaniowych, a także skutecznie doradza i wspiera inwestorów w procesie pozyskiwania gruntów oraz finansowania dla nowych inwestycji mieszkaniowych. Od 2007 roku REAS jest partnerem firmy Jones Lang LaSalle, światowego lidera doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych.

 

< 236015" >

Źródło REAS. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy