wiadomości branżowe

Głosuj na Malarza Roku Publiczności Dekoral 2012 i wygraj farby oraz malowanie wybranego pomieszczenia

Teaser

Obecna edycja konkursu Malarz Roku Dekoral organizowanego przez PPG Deco Polska umożliwia wszystkim oddanie głosu na inwestycje zgłoszone przez profesjonalnych wykonawców. Każdy, kto zagłosuje i umotywuje swój wybór komentarzem ma szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody w postaci farb i usługi malowania wybranego pomieszczenia.

Od początku lutego 2013 roku na stronie www.malarz-roku.pl prezentowanych jest TOP20 prac wybranych przez jury konkursu Malarz Roku Dekoral 2012. Ma on wyłonić najlepszego wykonawcę oraz inwestycję zrealizowaną przy użyciu produktów dostępnych w sieci sklepów Centrum Dekoracyjne i Centrum Dekoral Professional. Dodatkowo zostanie wyłoniony Malarz Roku Dekoral Publiczności 2012. Miano to otrzyma jeden z 5 wykonawców, którzy uzyskają największą liczbę głosów internautów, a podczas Gali finałowej zdobędą największe uznanie osób w niej uczestniczących. Pelbiscyt na stronie internetowej zacznie się 1 marca i będzie trwał do 18 kwietnia 2013 r. Aktualności o konkursie oraz prezentowane inwestycje można śledzić na profilu konkursu na portalu Facebook pod adresem facebook.com/MalarzRokuDekoral.

Każda osoba, która umotywuj swój wybór na stronie internetowej konkursu, będzie miała szansę na wygranie nagrody w postaci farb oraz malowania przez Malarza Certyfikowanego Dekoral wybranego przez nią pomieszczenia: – Ocena wystawiona przez jury konkursu jest równie ważna dla profesjonalnych wykonawców jak i głosy publiczności. To jej członkowie są zazwyczaj ostatnimi odbiorcami i użytkownikami pomieszczeń, czy budynków przygotowanych przez malarzy. Możliwość sprawdzenia, jak zrealizowana inwestycja wpisuje się w gusta publiczności jest w dużym stopniu wyznacznikiem fachowości i umiejętności dekoracyjnych. Każdy głosujący, jeżeli tylko skomentuje wybraną przez siebie propozycję konkursową, będzie miał szansę na wygranie usługi wykonanej przez profesjonalistę przy użyciu najwyższej jakości farb z oferty marek Dekoral, Dekoral Professional i Sigma Coatings. Liczy się zatem nie tylko sam głos, ale również indywidualny komentarz, który zostanie oceniony przez jury decydujące o przyznaniu nagrody. Opinie te są bardzo ważne dla profesjonalnych wykonawców, gdyż w ten sposób mogą oni trafnie odpowiadać na potrzeby rynkowe i jeszcze lepiej spełniać indywidualne oczekiwania ? mówi Kamila Adamczyk-Fojt, Młodszy Manager Marketingu Kanału Dystrybucji Trade w PPG Deco Polska, organizator konkursu.

< 234680" >

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #England   #Narodowy Bank Polski   #Standard Poor   #Wielkiej Brytanii