wiadomości branżowe

IMS Group w koncertowej odsłonie

15 grudnia w Poznaniu, podczas uroczystej gali miało miejsce otwarcie Sali Ziemi ? najnowocześniejszej i unikatowej w skali Polski sali widowiskowo-koncertowej, która wchodzi w skład Poznań Congres Center. Otwarcie zmodernizowanego Centrum uświetnił występ Macy Gray, a garderobę wokalistki w meble wyposażyły marki Etap Sofa i HF Helvetia Meble, wchodzące w skład międzynarodowej Grupy IMS.

Poznań Congres Center to nowoczesny i dostosowany do organizacji międzynarodowych kongresów obiekt, który wchodzi w skład infrastruktury Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Centrum zajmuje 13 000 m2, w obrębie których znajduje się 38 sal konferencyjnych o regulowanej wielkości, przestrzenie VIP oraz sala widowiskowo-koncertowa zdolna pomieścić  2 000 osób.

Galę otwarcia poprowadził Marcin Prokop, a Macy Gray, jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek soul i R&B na świecie, jako pierwsza wystąpiła na scenie w Sali Ziemi. Zarówno sama gwiazda, jak i przestrzeń Centrum wymagała dopasowanej stylistycznie oprawy. Grupa IMS, która stale współpracuje z MTP dostarczyła zestawy mebli wypoczynkowych marek Etap Sofa, m.in. kolekcję Frizzante, a także HF Helvetia Furniture z kolekcją Lexus, które posłużyły do zaaranżowania sfer VIP oraz garderoby artystki.

Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów i unikalny design naszych kolekcji świetnie wpasowały się w nowoczesną elegancję tej zarówno biznesowej, jak i artystycznej przestrzeni, dlatego bardzo cieszymy się, że mogliśmy mieć swój udział w stworzeniu wystroju tej prestiżowej gali ? o udziale firmy w organizacji wydarzenia mówi Izabela Lipińska, Marketing Manager IMS Group.

 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #celu   #ciep   #ENERGA   #UE