wiadomości branżowe

Podłogi dla odważnych

Grafit to symbol elegancji, nowoczesności i? odwagi. Podłoga w odcieniach szarości każdego dnia bowiem prezentuje się inaczej, zawsze i niezmiennie jednak dystyngowanie. Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, przedstawia panele podłogowe w niestandardowych barwach jako alternatywę dla podłóg w naturalnych odcieniach.

<

p>? Przez wiele lat szarość w branży wyposażenia wnętrz była niedoceniana. Kojarzona z nudą, rzadko kiedy wykorzystywana była w domach czy mieszkaniach. Dziś coraz częściej decydujemy się na podłogi w odcieniach szarości, ponieważ dzięki nim z łatwością nadajemy wnętrzom elegancki i dostojny wygląd. Panele podłogowe w szarych kolorach szczególnie polecamy do nowoczesnych mieszkań, z przestronnymi salonami i prostymi, minimalistycznymi meblami. ? mówi Piotr Zieleźny, Product Manager, Classen Floor.

Classen, renomowany producent podłóg i drzwi, posiada w swojej ofercie liczne kolekcje w najmodniejszej grafitowej barwie, w różnych odcieniach: od jasnych szarości, przez srebrzyste odcienie, aż po ciemny grafit.

? Zwolennikom szarości na podłodze, ale też tym, którzy kochają nowoczesne rozwiązania, szczególnie polecamy kolekcję paneli podłogowych Extravagant Dynamic, w których występują trzy rodzaje dystyngowanych szarości ? Dąb Cassano Nero, Dąb Denver szary i Dąd Denver stalowy. Każda z nich, w zależności od kąta padania światła, mieni się srebrzystym połyskiem, co sprawia, że podłoga za każdym razem prezentuje się wyjątkowo efektownie ? dodaje Piotr Zieleźny.

Panele podłogowe w szarych dekorach dostępne są także w kolekcjach Premium 4V (Dąb Perigord), JOY (Dąb Edmonton, Dąd Toronto) i Adventure 4V (Dąd Bergen).

Szary kolor, ze względu na swoją neutralność, doskonale współgra z wieloma barwami. Grafit można bowiem łatwo przełamać lub zaakcentować innymi kolorami, co stanowi dobre rozwiązanie dla osób lubiących zmiany. To kolor magiczny w aranżacjach. W zależności od pożądanego efektu, możemy wybierać spośród odcieni surowych, srebrzystych, ciepłych, jasnych, czy ciemnych. Podłogi w odcieniach szarości to rozwiązanie dla odważnych, jednak zaspokoją one nawet najbardziej wysublimowane gusta. 

Panele podłogowe w szarych i grafitowych dekorach dostępne są m.in. w RuckZuck, firmowej sieci salonów Classen.

Źródło Classen|RuckZuck. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aran   #SILKA   #sklep   #YTONG