wiadomości branżowe

Malarz Roku Dekoral 2012 ? ostatnie tygodnie na zgłoszenie inwestycji

Kolejna edycja konkursu dla inwestorów i wykonawców Malarz Roku Dekoral 2012 już trwa. Tylko do 22 grudnia można zgłaszać przeprowadzone inwestycje.

Nagroda w postaci samochodu VW Caddy czeka na wykonawcę, który w mijającym roku zrealizował najciekawszą inwestycję związaną z pracami malarskimi lub tynkarskimi. Wyróżnieni zostaną także zdobywcy II i III miejsca, którzy otrzymają zestawy profesjonalnych narzędzi ufundowanych przez firmy Graco oraz Flex.

Konkurs Malarz Roku 2012 jest już trzecią edycją zmagań profesjonalistów korzystających z produktów dostępnych w sklepach Centrum Dekoracyjne lub Centrum Dekoral Professional.

Duże zainteresowanie, jakim cieszy się konkurs jest potwierdzeniem, że wykonawcy chcą szeroko prezentować swoje osiągnięcia. Dodatkowo mają okazję zapoznać się z pracami innych, a także mogą dowiedzieć się w jaki sposób najlepiej, najciekawiej oraz najbardziej efektywnie wykorzystywać specjalistyczne produkty i narzędzia. Rywalizacja pomaga w osiąganiu coraz atrakcyjniejszych efektów wizualnych, ale powoduje również ciągłą poprawę jakości wykonywanych prac ? mówi organizator konkursu Kamila Adamczyk, Młodszy Manager Marketingu Kanału Dystrybucji Trade w PPG Deco Polska.

Zgłoszenia do konkursu należy składać w Centrach do 22 grudnia 2012 roku. Mogą w nim wziąć udział bezpośredni wykonawcy, którzy realizują inwestycję. Poza wypełnionym formularzem, każdy z uczestników zobowiązany jest do złożenia dokumentacji zdjęciowej oraz przedstawienia szczegółowego opisu podjętych działań. Ocenie podlegają prace tynkarskie i malarskie przeprowadzone na wszelkiego rodzaju obiektach, zarówno użytkowych, jak i mieszkalnych. W I części konkursu wyłonionych zostanie 20 realizacji, które przejdą do kolejnego etapu. Przyznanie tytułów ?Malarz Roku Dekoral 2012? dla wykonawcy oraz ?Inwestycja Roku Dekoral 2012? dla zrealizowanego przez niego projektu, odbędzie się podczas uroczystej gali w kwietniu 2013 roku.

W tej edycji po raz pierwszy możliwe będzie także głosowanie przez Internet, które stanowi pierwszy etap wyłonienia Nagrody Publiczności. Od 1 lutego na stronie www.malarz-roku.pl uruchomimy specjalny formularz, w którym każdy będzie mógł wyrazić swoją opinię ? dodaje Kamila Adamczyk.

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Finansowego Wirtualnej Polski   #Instytut Bada   #Koordynator Pasa   #Santander Consumer Bank