wiadomości branżowe

Drogeria Hebe w Galerii Zabrze

Powstająca w centrum miasta Galeria Zabrze zyskała kolejnego najemcę ? Drogerię Hebe. 17 października br. podpisana została umowa najmu pomiędzy inwestorem Galerii, firmą NRC sp. z o.o. a firmą Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. do której należy sieć drogerii Hebe.

<

p>Drogeria Hebe to kolejny najemca powstającej w samym centrum miasta Galerii Zabrze, która planuje swoje otwarcie na dzień 21 marca 2013. Drogeria najmie powierzchnię 515 m kw na parterze w Galerii. Sieć drogerii Hebe jest nowym, bardzo szybko rozwijającym się projektem firmy Jeronimo Martins. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu najwyższej jakości obsługi z bardzo przystępnymi cenami. Na jakość obsługi mają złożyć się komfortowe warunki zakupów, najlepsze produkty renomowanych producentów oraz obecność doświadczonych konsultantek, służących radą w wielu dziedzinach.

Asortyment Hebe to kosmetyki: produkty do makijażu, preparaty i akcesoria do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, płyny, olejki i sole do kąpieli, perfumy oraz dezodoranty. Można tu także dobrać biżuterię oraz kupić rzeczy niezbędne w domu ? np. książki czy kwiaty.

Podpisana umowa najmu z właścicielem Drogerii Hebe to kolejny znaczący krok, zmierzający do finalizacji projektu Galeria Zabrze. Ze względu na wyjątkową lokalizację Galerii, znajdującą się w samym sercu miasta, zwracamy szczególną uwagę na odpowiedni dobór oferty. Obecność dobrze zaopatrzonego sklepu z kosmetykami oraz produktami niezbędnymi do domu, jakim jest Drogeria Hebe, poszerza ofertę sklepów, w których nasi Klienci będą mogli zrobić zakupy w drodze z pracy do swoich domów? mówi Agata Szelwach-Wydra, przedstawiciel inwestora, firmy NRC sp. z o.o.

Cztero-kondygnacyjny budynek Galerii Zabrze, zlokalizowany w samym centrum miasta, przy ulicach Barbary/Wolności, będzie miał 9 tys. mkw., z czego 7 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa. Zarządzać nim będzie firma DTZ, również odpowiedzialna za przygotowanie obiektu do otwarcia.

Źródło DTZ. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Jan Godlewski   #Janusz Gujski   #PG   #Politechniki Gda