wiadomości branżowe

Łazienka w gorących barwach Południa.Trzy propozycje marki Dekoral

Łazienka większości z nas kojarzy się z bielą lub niebieskim. A gdyby jednak dodać jej odrobinę... temperamentu? Poznaj trzy propozycje marki Dekoral i stwórz łazienkę w ognistych barwach Południa!   W polskich łazienkach od dawna królują kafelki oraz nieśmiertelne biele i błękity. Wbrew pozorom

Łazienka większości z nas kojarzy się z bielą lub niebieskim. A gdyby jednak dodać jej odrobinę… temperamentu? Poznaj trzy propozycje marki Dekoral i stwórz łazienkę w ognistych barwach Południa!

 

W polskich łazienkach od dawna królują kafelki oraz nieśmiertelne biele i błękity. Wbrew pozorom wystarczy jednak odrobina fantazji i energetycznych kolorów, aby szablonowe pomieszczenie zmienić w naprawdę zaskakujące wnętrze. Sięgnijmy po modne, odważne barwy Dekoral Łazienka & Kuchnia i wprowadźmy do naszej łazienki pełen temperamentu nastrój rodem z Południa Europy.

Jeśli marzy nam się wnętrze przywodzące na myśl Hiszpanię, wybierzmy ?ognistą czerwień? i wykorzystajmy ją jako kolorystyczną dominantę. Intensywny, czysty kolor sprawi, że pomieszczenie nabierze wyrazistego charakteru. ?Ognista czerwień? to dobra propozycja dla klasycznych aranżacji ? będzie stanowić idealne tło dla białej armatury oraz prostych mebli, zestawionych z niewielką ilością dodatków i akcesoriów.

Kiedy jednak mamy ochotę na coś delikatniejszego, pomyślmy o słodkiej ?mandarynce?. Lekka, bardzo soczysta barwa wniesie do pomieszczenia klimat beztroskiego relaksu oraz radości. Dzięki temu będzie także najlepszym wyborem, jeśli planujemy zmienić naszą łazienkę w nastrojowe SPA. ?Mandarynka? doskonale pasuje do wnętrz utrzymanych w stylu śródziemnomorskim lub rustykalnym, w których znaleźć można drewniane meble, elegancką ceramikę oraz klimatyczne dodatki.

Nie mniej ciekawym pomysłem będzie również połączenie pogodnej ?mandarynki? z bardziej odważnym, a zarazem szalenie zmysłowym ?kwiatem amarantusa?. Kompozycja dwóch barw sprawi, że pomieszczenie nabierze oryginalnego charakteru ? z jednej strony pozostanie lekkie, z drugiej zaś będzie naprawdę wyraziste. ?Mandarynka? oraz ?kwiat amarantusa? stworzą świetne tło dla nowoczesnych i prostych aranżacji, bazujących na geometrycznych meblach i ascetycznych akcesoriach.

 

Gorące barwy z palety farby Łazienka & Kuchnia

Prezentowane barwy znajdziemy w palecie farby Łazienka & Kuchnia marki Dekoral. Emulsja ta idealnie sprawdzi się w naszej łazience ? produkt skutecznie zabezpiecza pomalowane powierzchnie przed działaniem wilgoci oraz rozwojem mikroorganizmów. Jednocześnie zapewnia prawidłowe oddychanie ścian. Jest również odporny na szorowanie i umożliwia zmywanie także na mokro (farba posiada najwyższą 1. klasę odporności na ścieranie wg normy PN-EN 13300).

 

www.dekoral.pl

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy