wiadomości branżowe

Alchemia na międzynarodowych targach Office Fair 2012

W dniach 21-22 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się międzynarodowe targi branży biurowej Office Fair 2012. Towarzyszyły im liczne konferencje i seminaria. Podczas panelu poświęconego zielonemu budownictwu i nowoczesnym technologiom zaprezentowana została powstająca w Gdańsku Alchemia.

Targi Office Fair są jedynym wydarzeniem na polskim rynku kompleksowo traktującym o wyposażeniu i  zarządzaniu powierzchniami biurowymi. Łączą one krajowych i zagranicznych dostawców rozwiązań biurowych z polskimi przedstawicielami kadry managerskiej, office managerami, dyrektorami administracyjnymi i innymi osobami podejmującymi decyzje o zakupach i wdrożeniach w firmach oraz instytucjach samorządowych.  Na potrzeby office managerów szerokie grono krajowych i zagranicznych wystawców i ekspertów zaprezentowało najnowsze trendy, sprawdzone i uznane rozwiązania oraz podzieliło się specjalistyczną wiedzą. Wydarzenie to było okazją do spotkania i wymiany doświadczeń licznych producentów, handlowców i klientów B2B z całej Europy. W ciągu dwóch dni odbyło się też wiele imprez towarzyszących, takich jak konferencje czy seminaria stanowiące blisko 20 paneli dyskusyjnych. Jeden z nich – Zielone budownictwo w Polsce ? ważny trend czy chwilowa moda ? poprowadziły przedstawicielki firmy TORUS, będącej deweloperem Alchemii. Monika Brzozowska i Alicja Krajewska opowiadały m.in. o korzyściach dla najemców płynących z lokowania firm w nowoczesnych, certyfikowanych biurowcach. Na przykładzie Alchemii przedstawiono nowoczesne, energooszczędne rozwiązania oraz filozofię tworzenia użytecznego, przyjaznego i wielofunkcyjnego obiektu będącego integralnym elementem tkanki miejskiej.

Organizatorem ?Office Fair? było wydawnictwo MB Media, któreod ponad 6-ciu lat zajmuje się wydawaniem prestiżowych tytułów B2B (m.in. Modern Office Manager), dostarczających kadrze kierowniczej informacji o tym, co jest ważne dziś i co będzie ważne w najbliższej dekadzie, a także organizacją ogólnopolskich konferencji i targówdedykowanych poszczególnym sektorów.

Źródło Alchemia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #EUR   #Rumunii Karol Dzi   #UE   #USA