wiadomości branżowe

Uporządkuj i udekoruj dom z produktami Command?

Akcesoria samoprzylepne Command? od 3M pozwalają bez trudu zorganizować, uporządkować i udekorować każde pomieszczenie. Haczyki i rzepy szybko się przyklejają i bardzo łatwo je odkleić nie niszcząc powierzchni.

Plątanina przewodów na podłodze, porozrzucane drobiazgi, wiecznie gubiące się klucze potrafią każdemu zepsuć humor. Z produktami Command? od 3M można szybko i skutecznie zapanować nad bałaganem i ozdobić dowolne pomieszczenie. Porządek w domu przełoży się na dobrą organizację czasu i lepsze samopoczucie wszystkich domowników, zaś ciekawa aranżacja i dekoracje dodatkowo uatrakcyjnią wnętrze.

– Dzięki produktom Command? możemy pozwolić sobie na swobodne ozdabianie mieszkania bez konieczności trwałego uszkadzania powierzchni gwoźdźmi czy śrubkami ? mówi Alicja Radziejewska  z 3M Poland.

Haczyki Command? świetnie sprawdzają się podczas dekorowania domu ? są estetyczne, a ich neutralny kolor komponuje się z każdym dodatkiem. Bez trudu można zawiesić na nich nie tylko obraz czy fotografię, ale np. oryginalną instalację z Cotton Balls Lights, która swoim ciepłym światłem zamkniętym w kolorowych kulach nada magiczny nastrój każdemu miejscu. To dobry pomysł na wyjątkową dekorację wnętrza podczas świąt Bożego Narodzenia.

Produkty Command? pomagają również uporządkować pomieszczenie. Aby przymocować przewody do ściany lub zawiesić akcesoria kuchenne nie trzeba wcale wiercić dziur wiertarką czy wbijać gwoździ.

– Haczyki i rzepy Command? można łatwo przymocować do różnych powierzchni, a wyjątkowo silna warstwa klejąca sprawia, że haczyki mogą wytrzymać do 2,2 kg obciążenia, a rzepy nawet do 4 kg. Ich usuwanie nie niszczy powierzchni  ? dodaje Alicja Radziejewska z 3M Poland.

 

Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #Budowy Kopal   #EVRY   #jeste   #Q2 Studio