wiadomości branżowe

Przepis na wnętrze ? Etap Sofa i Bydgoskie Meble przyznają nagrody

Konkurs HOMPLEXOWE WNĘTRZA 2012 dobiegł końca. Do organizatorów wpłynęły 143 prace młodych architektów i projektantów, przedstawiające pomysły na aranżację salonów i sypialni. W powstałych wizualizacjach znajdują się produkty marki Etap Sofa oraz Bydgoskie Meble, które współtworzyły konkurs i udostępniły swoje produkty w wersji 3D. 

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla laureatów konkursu odbędzie się 20 października w Warszawie podczas Targów Mieszkań i Domów w Centrum Expo XXI. Na Targach zostaną zaprezentowane wszystkie fotorealistyczne wizualizacje salonów i sypialni przygotowane przez uczestników, a przy pokazie zwycięskich projektów jury poda uzasadnienie swojego wyboru i wręczy nagrody. Oprócz nagród głównych dodatkowo zostaną wyróżnione prace, które w najciekawszy sposób zaprezentowały produkty marki Etap Sofa i Bydgoskie Meble.

Podczas trwania konkursu uczestnikom zostały udostępnione wersje 3D produktów wraz z licencją oprogramowania typu CAD z modułem renderingu profesjonalnego. Marka Etap sofa zaproponowała młodym projektantom m.in. sofy i narożniki, a Bydgoskie Meble dostarczyły modele szaf, komód i witryn. Wyzwaniem było stworzenie wyjątkowej wizualnie i funkcjonalnej aranżacji. W doborze i wykorzystaniu produktów projektanci mieli wolną rękę, a w kreacji przestrzeni ograniczała ich tylko wyobraźnia. 

Konkurs okazał się bardzo ciekawym i udanym eksperymentem ? mówi Dorota Wójcik, Exposition Specialist IMS Group Poland & East Europe ? powstały różnorodne aranżacje Bydgoskich Mebli oraz elementów z kolekcji Etap Sofa, a każda z nich inaczej wykorzystywała zaproponowane elementy wyposażenia. Dla producenta mebli to bardzo cenne i inspirujące doświadczenie, widzieć swoje produkty w tak twórczych i nieszablonowych projektach.

Wszyscy spragnieni ciekawych pomysłów aranżacyjnych powinni pojawić się 20 października na Targach w Warszawie. Efektem konkursu są gotowe 143 przepisy na wnętrza, zaprojektowane i wycenione ? słowem, prawdziwa gratka dla leniwych, ale też kopalnia inspiracji dla łowców trendów i twórczych rozwiązań.

 

 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #internaut   #Super Express   #Visa Electron