wiadomości branżowe

Bazy Bistyp w ofercie Wolters Kluwer Polska

Wolters Kluwer Polska ? największy wydawca publikacji prawniczych i biznesowych na polskim rynku połączył się z Bistyp Consulting i rozszerzył portfolio swoich produktów adresowanych do profesjonalistów z branży budowlanej.

<

p>Wolters Kluwer Polska – właściciel marki ABC, wydawca internetowego portalu informacyjnego poświęconego tematyce budownictwa, dostępnego pod adresem budownictwo.abc.com.pl oraz Serwisu Budowlanego – lidera w zakresie specjalistycznej informacji prawnej dotyczącej budownictwa, dzięki połączeniu z Bistyp Consulting oferuje swoim klientom największą i najbardziej aktualną bazę cen w budownictwie w Polsce.

Misją wydawnictwa jest dostarczanie aktualnych, kompleksowych i rzetelnie opracowanych zagadnień z zakresu prawa i biznesu profesjonalnym odbiorcom działającym w różnych branżach, również w branży budowlanej. Produkty wydawane przez Wolters Kluwer są najwyższej jakości podobnie jak materiały wydawane dotychczas przez Bistyp Consulting. Połączenie doświadczenia obu firm korzystnie wpłynie na jakość największej i najbardziej aktualnej w Polsce bazy cen w budownictwie. Wolters Kluwer Polska będzie rozwijać i dbać o wysokie standardy publikacji marki Bistyp wykorzystywanych do  sporządzania i weryfikacji wszelkiego rodzaju kosztorysów budowlanych, wyliczania wartości kosztorysowej inwestycji, opracowywania analiz porównawczych dla rozwiązań projektowych oraz obliczania planowanych kosztów robót budowlanych.

Wolters Kluwer Polska wchodzi w skład międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer operującego w 26 krajach na świecie i zatrudniającego ponad 18 tysięcy pracowników. Korzystając z doświadczeń całej grupy wydawniczej i uczestnicząc w międzynarodowych projektach wydawniczych, tworzy nowatorskie rozwiązania i dostarcza profesjonalistom aktualne, kompleksowe i rzetelnie opracowane informacje. W ofercie Wolters Kluwer Polska znajdują się zarówno produkty elektroniczne, książki, czasopisma, jak i szkolenia i konferencje.

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy