wiadomości branżowe

Już wkrótce Malarz Roku Dekoral 2012

1 października rusza trzecia edycja konkursu Malarz Roku Dekoral, skierowanego do firm wykonawczych. W jury znajdą się między innymi przedstawiciele Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody – ufundowany przez dwie marki produktów dla profesjonalistów Sigma Coatings oraz Dekoral Professional Volkswagen Caddy dla najlepszego wykonawcy oraz

1 października rusza trzecia edycja konkursu Malarz Roku Dekoral, skierowanego do firm wykonawczych. W jury znajdą się między innymi przedstawiciele Akademii Technik Malarskich Dekoral Professional. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody ? ufundowany przez dwie marki produktów dla profesjonalistów Sigma Coatings oraz Dekoral Professional Volkswagen Caddy dla najlepszego wykonawcy oraz tytuł ?Inwestycja Roku Dekoral? dla inwestora.

Ogromne zainteresowanie, jakimi cieszyły się dwa pierwsze wydania konkursu, sprawiło, że została podjęta decyzja o organizacji kolejnej, trzeciej już edycji: Po zakończeniu Malarza Roku 2011 zebraliśmy bardzo wiele pozytywnych opinii, a także zapytań o edycję 2012. Przy tak dużym zainteresowaniu firm oraz zawodowych malarzy trudno byłoby podjąć inną decyzję niż organizacja nowego wydania konkursu. Podobnie jak w poprzednich latach, nadal zależy nam przede wszystkim na promowaniu fachowości i docenieniu najlepszych profesjonalistów w Polsce ? mówi organizator konkursu Kamila Adamczyk, Młodszy Manager Marketingu Kanału Dystrybucji Trade w PPG Deco Polska. W tym roku postanowiono jednak wyróżnić zarówno wykonawców, jak i inwestorów ? zwycięska firma malarska otrzyma Volkswagena Caddy, a inwestor tytuł ?Inwestycja Roku Dekoral?. Tak jak w poprzednich edycjach, wręczone zostaną także nagrody za II i III miejsce (ufundowane przez marki Graco i Flex) oraz nagroda publiczności. Od 1 lutego na stronie konkursu www.malarz-roku.pl prezentowane będą półfinałowe inwestycje. Każdy będzie mógł oddać głos na wybranego przez siebie jednego z 20 półfinalistów, a tym samym przyczynić się do jego zwycięstwa. Spośród 5 najwyżej ocenionych, podczas Gali zostanie wybrana nagroda publiczności. Od tej edycji zmienia się także nazwa konkursu z ?Malarz Roku? na ?Malarz Roku Dekoral?.

Malarz Roku Dekoral 2012 oficjalnie wystartuje 1 października. Aby wziąć w nim udział, trzeba należeć do Klubu Dekoral Professional oraz zgłosić realizację malarską, przeprowadzoną przy wykorzystaniu produktów z oferty sklepów Centrum Dekoracyjne i Centrum Dekoral Professional. Zgłoszenia przyjmowane będą do 22 grudnia w Centrach Dekoracyjnych. Razem ze zgłoszeniem, uczestnik powinien złożyć opis inwestycji, jej adres, a także specyfikację przeprowadzonych prac.

Po zamknięciu pierwszego etapu konkursowe jury podda szczegółowej analizie zgłoszone realizacje ? ocenione zostaną takie aspekty, jak rzetelność w prowadzeniu prac, terminowość oraz poziom trudności. Na tej podstawie w styczniu 2013 roku wyłonione zostanie konkursowe TOP 20 inwestycji, z których następnie w marcu wybrane zostanie 10 najlepszych realizacji. To właśnie one powalczą o tytuł dla najlepszej firmy malarskiej w Polsce. O tym, kto okaże się zwycięzcą, dowiemy się w kwietniu podczas Finałowej Gali Malarza Roku Dekoral.

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy