wiadomości branżowe

Rossmann z pierwszym tytułem “Najemcy Roku”

Firma Rossmann uzyskała tytuł „Najemcy Roku” w konkursie Prime Property Prize 2012, który przeprowadził portal branżowy Propertynews.pl. Nagrody wręczono podczas pierwszego dnia konferencji Property Forum 2012, która odbyła się we wtorek 18 września w Warszawie. Zorganizowano ją po raz drugi, ale edycja konkursu była premierowa. Tym samym Rossmann zapisał się w jego historii jako pierwszy

Firma Rossmann uzyskała tytuł ?Najemcy Roku? w konkursie Prime Property Prize 2012, który przeprowadził portal branżowy Propertynews.pl. Nagrody wręczono podczas pierwszego dnia konferencji Property Forum 2012, która odbyła się we wtorek 18 września w Warszawie. Zorganizowano ją po raz drugi, ale edycja konkursu była premierowa. Tym samym Rossmann zapisał się w jego historii jako pierwszy zwycięzca w swojej kategorii.

<

p>Rossmanna wyróżniono za wyznaczanie nowych trendów na rynku najemców centrów handlowych, aktywność w rozwój sieci salonów i dokonywanie w niej zmiany, działania marketingowe, a także za wizerunek w branży.

Celem konkursu było wyłonienie firm i projektów, które w ostatnim roku miał największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osób, których działania znacznie wpłynęły na rozwój całej branży.

Nominacje do Prime Property Prize 2012 przyznano na podstawie zgłoszeń od czytelników portalu, a także prac Forum Ekspertów Nagrody. Laureatów wybierali internauci, redakcja Propertynews.pl, przedstawiciele firm z rynku nieruchomości komercyjnych, szefowie największych spółek deweloperskich, instytucje finansowe, agencje doradcze i najemcy powierzchni komercyjnych.

Laureatów wybierano w kategoriach: Miasto Przyjazne Inwestorom, Inwestycja Roku Rynku Powierzchni Handlowej, Najemcy Roku, Inwestycja Roku Rynku Hotelarskiego, Inwestycja Roku Rynku Powierzchni Biurowej, Inwestycja Roku Rynku Powierzchni Logistyczno-Magazynowej, Deweloper Roku i Człowiek Roku.

Property Forum 2012 odbyło się w dniach 18-19 września. To największa impreza przeznaczona dla firm z sektora nieruchomości komercyjnych w Polsce. Organizatorem jest Grupa PTWP SA, wydawca portalu Propertynews.pl.

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy