Budownictwo

Garażowe bramy segmentowe do wyjątkowo dużych garaży

Garażowe bramy segmentowe do wyjątkowo dużych garaży
Kto buduje duży dom o wysokim standardzie, buduje także zazwyczaj duży garaż na dwa, a czasem nawet trzy samochody. Chciałby także mieć odpowiednio szeroki dostęp do swego garażu. Firma Hörmann oferuje teraz bramy do takich garaży.

Na rynku jest już brama segmentowa LPU 40 XXL przeznaczona do garaży na kilka samochodów. Skonstruowany specjalnie do użytku w połączeniu z tą bramą napęd umożliwia jej komfortową obsługę za pomocą pilota.

Nowe bramy Hörmanna mają szerokość do 6,5 m i wysokość nawet 2,2 m. Tak imponujące wymiary idą w parze z wszystkimi estetycznymi walorami, jakie oferują mniejsze bramy. Do wyboru pozostaje 15 kolorów preferowanych i ponad 200 kolorów z palety RAL. Brama z przetłoczeniami L jest ponadto dostępna z nową powierzchnią Micrograin, której delikatne, profilowane linie idealnie podkreślają charakter ekskluzywnej architektury. Segmenty bramy z przetłoczeniami M są oferowane z dowolnym wykończeniem powierzchni Decograin: Golden Oak, Dark Oak, Rosewood, Light Oak i Night Oak. Ten typ bramy łączy zalety naturalnego wyglądu drewna z wytrzymałością i trwałością stali. Bramy LPU 40 XXL dostępne są też w szlachetnej powłoce Decograin Titan Metalic w kolorze antracytowym, doskonale pasującym do nowoczesnej architektury. Wszystkie bramy z powłoką Decograin są łatwe w pielęgnacji, odporne na działanie promieni UV długo zachowują estetyczny wygląd.

Dopasowany do ciężaru bramy LPU 40 XXL napęd SupraMatic HD pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich zalet automatycznej bramy segmentowej. Daje też poczucie bezpieczeństwa i chroni przed włamaniem. Mechaniczne zabezpieczenie zapobiega podważeniu bramy LPU 40 XXL. Oferowane przez firmę Hörmann zabezpieczenie przed podważeniem działa mechanicznie, a więc uniemożliwia jej podważenie również w razie braku prądu, wyłączenia głównego bezpiecznika lub np. podczas wyjazdu na urlop.

2009-08-27
Źródło: Polish European Media Sp. z o.o.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy