wiadomości branżowe

Klub ATM rośnie w siłę

Klub Akademii Technik Malarskich w szybkim tempie zdobywa nowych członków, oferując im doskonałe wsparcie, a także liczne atrakcje i korzyści. Wyjazdy zagraniczne, udział w konkursie Malarz Roku, wsparcie merytoryczne czy promocje – to tylko niektóre z nich.

 

Klub stworzony przez ATM z myślą o zawodowych malarzach okazał się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Innowacyjna formuła, oparta na integrowaniu profesjonalistów oraz zapewnianiu im wsparcia merytorycznego i produktowego, doskonale wpasowała się w potrzeby wykonawców. W efekcie Klub ATM rozwija się dziś w bardzo dynamicznym tempie – liczba jego członków zdążyła się wręcz podwoić w okresie od stycznia do września 2011 roku.

Na uczestników programu czeka mnóstwo różnorodnych atrakcji. W mijającym roku jedną z nich była możliwość wzięcia udziału w „Malarzu Roku 2010”, pierwszym konkursie adresowym do wykonawców. Warunkiem uczestnictwa było zgłoszenie wybranej realizacji malarskiej, którą następnie oceniali eksperci ATM. Zmaganiom towarzyszyły atrakcyjne nagrody: Volkswagen Caddy, maszyny do malowania natryskowego MiniMax oraz Mark V marki Graco a także szlifierka Flex WSE 500. Ostatecznie najlepsza okazała się firma MARKBUD Marek Lewańczyk z Kartuz, wykonawca prac malarskich w gdańskim hotelu Hilton. Pozostałe dwa miejsca oraz nagroda publiczności przypadły odpowiednio przedsiębiorstwom: BAU-GIPS GrzegorzLebda(za inwestycję Hotel Modrzewie w Szczawnicy), STALBET-DOM Sp. z o.o (prace malarskie w kompleksie domów jednorodzinnych we Włocławku), Inter-System Sp. z o.o (za prace w budynku wielofunkcyjnym w Ślęzy). Zakończeniem konkursu, była uroczysta Gala Malarza Roku, która odbyła się w kwietniu 2011 roku w luksusowym hotelu Andels w Łodzi – poprowadził ją sam Cezary Pazura. To jednak nie koniec malarskich zmagań: w lipcu ruszyła II edycja: Malarz Roku 2011. Już w styczniu poznamy finałowe TOP10 inwestycji.

Inną atrakcją przygotowaną dla członków Klubu ATM i zarazem kluczowych klientów PPG Deco Polska był wyjazd do Amsterdamu. Uczestnicy wycieczki poznali fascynującą stolicę Holandii oraz odwiedzili fabrykę PPG. Czekała na nich także prawdziwa gratka: pożegnalny mecz Edwina van der Sara, legendarnego bramkarz Ajaxu Amsterdam.

Celem Klubu ATM jest jednak przede wszystkim wspieranie zawodowych malarzy w ich codziennej pracy. Mogli oni, więc liczyć na mnóstwo dedykowanych promocji produktowych. Zyskali także atrakcyjne rabaty m.in. na zakup samochodów, wypożyczanie sprzętu budowlanego czy usługi GSM. Ponadto w sieci sklepów Centrum Dekoracyjne i Centrum Dekoral Professional zawsze mogli liczyć na priorytetową obsługę.

Do dyspozycji uczestników programu oddano również najlepszych trenerów i doradców ATM, którzy w roku 2011 prowadzili dla nich kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz praktyczne. Jednocześnie służyli także doskonałym wsparciem technicznym, pomagając na miejscu inwestycji rozwiązywać konkretne problemy. Dlatego dziś Malarze Certyfikowani nie muszą już obawiać się kłopotów podczas pracy – dobrze wiedzą, że w takiej sytuacji pomoże im jeden telefon do ATM.

Członkowie Klubu ATM zyskali ze strony PPG Deco Polska także świetne wsparcie promocyjne, nieodzowne w dzisiejszych czasach. Przede wszystkim byli polecani klientom przez obsługę sklepów Centrum Dekoracyjne i Centrum Dekoral Professional. Znaleźli się także w specjalnej wyszukiwarce Malarzy Certyfikowanych, umieszczonej na stronie www.atm.edu.pl. Ponadto finałowe inwestycje konkursu Malarz Roku 2010 były prezentowane w specjalnym albumie konkursowym oraz w mediach branżowych.

Akademia Technik Malarskich nie zamierza jednak osiadać na laurach – w przyszłym roku czeka nas szereg zmian oraz mnóstwo nowych korzyści dla członków. Rozbudowany zostanie program szkoleń zawodowych dla malarzy. Wykonawcy będą także jeszcze lepiej promowani (szczególnie wśród inwestorów). Z kolei kluczowi klienci wybiorą się z PPG Deco Polska do miasta futbolu i flamenco, czyli Barcelony. Jednak, jak zapowiadają przedstawiciele ATM, to dopiero przedsmak nadchodzących atrakcji przygotowywanych dla członków Klubu.

 

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Nowy Rok   #uk