wiadomości branżowe

W ING najlepszy kredyt hipoteczny dla przedsiębiorcy

ING Bank Śląski oferuje najlepszy kredyt hipoteczny z wkładem własnym na poziomie 20% dla osób fizycznych uzyskujących dochody z działalności gospodarczej – wynika z  rankingu opracowanego przez serwis Bankier.pl.

Serwis Bankier.pl dokonał analizy kredytów hipotecznych z punktu widzenia osób prowadzących działalność gospodarczą. Ranking, w którym ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce, powstał na podstawie łącznego kosztu kredytu, w skład którego wchodzą odsetki, prowizja, oprocentowanie, ubezpieczenie pomostowe i ubezpieczenia na życie/od utraty pracy, jeśli bank ich wymaga. Zestawienie przygotowano dla kredytu w wysokości 392 tysięcy złotych, o który ubiega się bezdzietne małżeństwo prowadzące biuro projektowe od ponad 24 miesięcy. Ich wspólny dochód netto za miniony rok to 96 tysięcy złotych. Małżonkowie mają wkład własny w wysokości 20% wartości nieruchomości. Czas kredytowania wynosi 30 lat.

 

Kredyt hipoteczny z 20 proc. wkładem własnym

L.p.

Bank

Marża

Oprocentowanie

Maksymalna zdolność kredytowa

Miesięczna rata

Łączny koszt kredytu

1. ING Bank Śląski

0,85%

5,79%

   830 457 zł     2 298 zł    447 970 zł
2. Nordea Bank Polska

0,95%

5,90%

   669 525 zł     2 328 zł    454 441 zł
3. Eurobank

1,00%

5,76%

   670 000 zł     2 292 zł    458 304 zł

Przypominamy, że osoby, które na dzień podpisania umowy o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim konto osobiste mogą skorzystać (oprócz opcji „Obniżenie marży” o 0,6 pkt. proc.) także z wariantu „0% prowizji” za udzielenie produktu hipotecznego. Niezależnie od wybranej oferty, bank nie pobiera prowizji za wcześniejszą częściową oraz całkowitą spłatę kredytu. Oferty „Obniżenie marży” i „0% prowizji” nie łączą się.

Oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, bank oferuje pomoc w załatwianiu formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. W ramach oferty ING Banku Śląskiego, doradcy dojeżdżają na spotkanie z klientem bezpłatnie, na terenie całego kraju i pomagają:

  • wypełnić wniosek hipoteczny,
  • uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki.

Klienci mogą się umówić z doradcą ING dzwoniąc pod specjalny numer infolinii 801 111 888 lub przez stronę internetową www.ing.pl

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN. W zależności od potrzeb kredytobiorców kredyty hipoteczne udzielane są nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na stronie www.ingbank.pl/kredyt-hipoteczny.

 

Źródło ING BANK ŚLĄSKI S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy