wiadomości branżowe

Wsparcie merytoryczne dla malarzy. ATM ? Partner na każdym etapie inwestycji

Na różnych etapach budowy – zarówno podczas planowania jak i w trakcie realizacji – zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Jak sobie z nimi radzić? Wystarczy zwrócić się po wsparcie do Akademii Technik Malarskich.

<

p style=”margin-bottom: 0cm; line-height: 150%;” align=”JUSTIFY”>Wątpliwości podczas doboru produktów, nieoczekiwane problemy podczas aplikacji farb czy po prostu rezultaty dalekie od planów inwestora – to problemy, z którymi malarze zawodowi i firmy wykonawcze spotykają się w codziennej pracy. Co zatem robić, aby ich uniknąć? Oczywiście najlepiej inwestować w wiedzę: brać udział w szkoleniach certyfikujących, czytać branżową prasę, wymieniać się doświadczeniami.

Czasem jednak nawet te działania okazują się być niewystarczające… Wówczas warto sięgnąć po pomoc specjalistów – a tych znajdziemy w Akademii Technik Malarskich, nowoczesnym ośrodku szkoleniowym dla malarzy stworzonym przez PPG Deco Polska. Przez lata funkcjonowania ATM zdążył wyrobić sobie w branży świetną opinię dzięki kompleksowej ofercie szkoleń teoretycznych i praktycznych. To jednak nie wszystko: ośrodek oferuje także bezpłatne wsparcie merytoryczne dla firm oraz malarzy, posiadających jeden z certyfikatów ATM. Do ich dyspozycji są zarówno trenerzy, jak i doradcy specjalizujący się w różnych aspektach prac malarskich oraz grupach produktowych.

Ofertę ATM wyróżnia przede wszystkim kompleksowe podejście do zagadnienia pomocy produktowej i technicznej. O wsparcie wykonawca może poprosić już na etapie przygotowań do rozpoczęcia prac – doradca ATM na podstawie otrzymanych informacji pomoże dobrać odpowiednie produkty, narzędzia oraz technikę. Przeprowadzi także instruktaż w zakresie aplikacji produktów, a ponadto udzieli szczegółowych informacji na temat oferty PPG Deco Polska. Z kolei w razie pojawienia się kłopotów w trakcie realizacji inwestycji firma może wezwać eksperta ATM na miejsce. Po zapoznaniu się z trudnościami pomoże on rozwiązać problem (np. poprzez zmianę techniki lub produktów). Podobnie w sytuacji, gdy po zakończeniu prac okaże się, że rezultat jest niezgodny z oczekiwaniami inwestora, doradca udzieli wsparcia w zakresie niezbędnych korekt.

Uzyskanie pomocy jest wyjątkowo łatwe – każda firma posiadająca certyfikat ATM może zwrócić się o wsparcie bezpośrednio do ATM (www.atm.edu.pl) lub poprzez najbliższego przedstawiciela handlowego PPG Deco Polska (www.centrumdekoracyjne.pl).

 

Problemy w prac? Czas na telefon do ATM!

 

Akademia Technik Malarskich

Akademia Technik Malarskich – organizator konkursu Malarz Roku 2011, to pierwsze w Polsce centrum szkoleniowo-doradcze dla firm wykonawczych. Ośrodek oferuje profesjonalistom kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz program szkoleń certyfikujących, po których uzyskuje się tytuł „Malarza Certyfikowanego”. Dla klientów jest on gwarancją najwyższej jakości usług, a tym samym jest też idealną formą promocji i rekomendacji dla wykonawców. Listę wykonawców, których wysoka jakość prac została potwierdzona Certyfikatem ATM znajduje się na serwisie www.atm.edu.pl. W 2010 roku ATM uruchomiła „Klub ATM”, zrzeszający zawodowych malarzy. Członkowie Klubu zyskują m.in. Doskonałe wsparcie promocyjne oraz merytoryczne. Dodatkowo mogą korzystać ze specjalnych promocji w sieci sklepów Centra Dekoracyjne.

 

 

 

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy