wiadomości branżowe

Olivia Business Centre bezpieczną budową

Niezmiernie miło poinformować nam, iż firma TPS zdobyła drugie miejsce w prestiżowym konkursie „Buduj bezpiecznie” organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku. Nagroda za wzorową realizację inwestycji Olivia Business Centre wręczona została 4 listopada w gdańskim Dworze Artusa.

Celem konkursu „Buduj Bezpiecznie” jest propagowanie bezpieczeństwa i higieny pracy na placach budów oraz promocja tych wykonawców, którzy szczególną uwagę poświęcają zagadnieniu ryzyka zawodowego i zapobieganiu zagrożeniom wypadkowym. Zdaniem Inspektoratu Pracy w tym roku jedynie dwie, spośród wielu zgłoszonych kandydatur, zasługiwały na wyróżnienie, a jedną z nich jest właśnie budowa Olivia Business Centre.

Eksperci Inspektoratu Pracy gościli na budowie dwukrotnie. Ocenie komisji podlegał sposób opracowania i realizacji planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a także sposób zagospodarowania placu budowy. Istotny był również stan wypadkowości w okresie trwania konkursu. Inspektorzy sprawdzili również, czy przestrzeganie zasad i nadzór bhp odbywa się w zgodzie unijnymi regulacjami, co okazało się szczególnie istotne dla wyników tej edycji konkursu.

Olivia Business Centre ujęła komisję umiejętnością sprawnej organizacji działań budowlanych w trudnych warunkach miejskiego centrum i pod dużą presją czasu. Spółka TPS wykazała się również, pomimo przeszkód logistycznych związanych z lokalizacją i skalą inwestycji, troską o zapewnienie jak najwyższego standardu prowadzonych prac w zakresie bezpieczeństwa swoich pracowników.

Źródło Olivia Business Centre. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Certyfikaty Inwestycyjne   #Klienta Domu Inwestycyjnego   #Ofercie Publicznej Certyfikat   #zarz