wiadomości branżowe

Kolekcja paneli podłogowych Adventure firmy Classen zyskuje nowych zwolenników

Ponadprzeciętna wytrzymałość, atrakcyjne dekory, brzegi wykończone V-fugą i struktura drewna – czy panele podłogowe o takich właściwościach muszą kosztować majątek? Classen, renomowany producent podłóg i drzwi wewnętrznych, wskazując na stale rosnącą popularność paneli z kolekcji Adventure przekonuje, że wysoka jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną.

Kolekcja paneli podłogowych Adventure to obecnie osiem dekorów, od wprowadzenia linii na rynek powiększyła się już dwukrotnie. Do wzorów Jesion Bradford, Dąb Hamilton, Teak Calamba i Dąb Filadelfia dołączyły kolejne cztery dęby: Sutton, Doncaster, Marcone i Lindau. Naturalne odcienie paneli oraz specjalnie wyprofilowane brzegi zwane V-fugą, sprawiają, że podłoga przypomina tę wykonaną z desek drewnianych.

– Kolekcja paneli podłogowych Adventure jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych przez klientów kolekcji. W cenie niespełna 50 zł za metr kwadratowy otrzymujemy bowiem wyjątkowo wysoką jakość, która gwarantuje trwałość podłogi przez długie lata – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

Oryginalne dekory i krawędzie w postaci V-fugi to nie jedyne walory paneli podłogowych z kolekcji Adventure. Deski są węższe od standardowych, przez co optycznie powiększają wnętrze, w którym są ułożone. Kolejną ich zaletą jest łatwy i szybki sposób montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4 panele z kolekcji Adventure przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

Panele podłogowe Adventure polecane są w zestawieniu z listwami podłogowymi Nova lub Fuxx.

Sugerowana cena paneli podłogowych Adventure: 49,34 zł/m2.

# # #

Classen jest wiodącą marką wyrobów drewnianych i drewnopochodnych w Europie. Na polskim rynku firma reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe.

Więcej informacji o firmie Classen można uzyskać pod adresem www.classen.pl

Źródło Classen|RuckZuck. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Anna Waszczuk   #Marketingu Xella Polska   #SILKA   #SILKI