wiadomości branżowe

Lakiery podkładowe na każdą podłogę

Dąb, jatoba, jesion, merbau, iroko, czy buk – drewno krajowe i egzotyczne wymagają jednakowo starannej ochrony. Oba rodzaje drewna zebezpieczyć można uniwersalnym lakierem nawierzchniowym, o dowolnie wybranej barwie i połysku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wyspecjalizowanych lakierów podkładowych: Domalux Capon Extra (podkład do drewna krajowego) oraz Domalux Exotic Primer (podkład do drewna egzotycznego).

Domalux Capon Extra podkład wiążący nitro modyfikowany

Producent: PPG Deco Polska

Nitrocelulozowy podkład wiążący przeznaczony do gruntowania podłóg o nawierzchni z drewna krajowego. Stabilizuje luźne cząstki drewna i poprawia związanie poliuretanowych lakierów nawierzchniowych z podłożem drewnianym. Zmniejsza zużycie lakierów nawierzchniowych, zapobiega ciemnieniu drewna (co jest istotne szczególnie przy malowaniu drewna dębowego i bukowego). Czas schnięcia 4 h. Jedna lub 2 warstwy. Wydajność z 1 litra 10-12 m². Produkt dostępny jest w opakowaniach 0,5 L, 1 L, 5 L oraz 10 L.

Ceny netto:

0,5L – 8,46 PLN

1 L – 15,72 PLN

5 L – 72,55 PLN

10 L – 133 PLN

 

Domalux Exotic Primer lakier podkładowy do drewna egzotycznego

Producent: PPG Deco Polska

Podkład wiążący na bazie alkoholu przeznaczony do gruntowania drewna egzotycznego. Minimalizuje wypłukiwanie olejków i barwników z drewna. Stosowany do drewna egzotycznego i krajowego, zapobiega jego ciemnieniu pod wpływem poliuretanowych lakierów nawierzchniowych. Czas schnięcia 4 h. Liczba warstw: 1 (wałek, pędzel) lub 2 (blacha parkieciarska). Wydajność z 1 litra do 10 m². Produkt dostępny jest w opakowaniach 1L i 5L.

Ceny netto:

1L – 20,03 PLN

5L – 94,61 PLN

Źródło Domalux. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Krzysztof Bedra   #Nowy Tomy   #Rumunii Targoviste   #sklep