wiadomości branżowe

Pierwszy etap konkursu ?Malarz Roku 2010? zamknięty

30 listopada Akademia Technik Malarskich ostatecznie zamknęła pierwszy etap konkursu „Malarz Roku 2010”. Już wkrótce jury wybierze najlepsze inwestycje, które powalczą o tytuł najlepszego malarza w Polsce oraz nagrodę w postaci: Volkswagena Caddy i profesjonalnej maszyny do malowania metodą natrysku hydrodynamicznego.

Konkurs „Malarz Roku 2010” to pierwsze w Polsce tak duże zawody, skierowane do firm wykonawczych. Organizator wydarzenia – Akademia Technik Malarskich – postawił przede wszystkim na promocję fachowości oraz rzetelności w prowadzeniu prac malarskich. Każdy z uczestników musiał przedstawić m.in. zdjęcia inwestycji, jej opis a także dokładny zakres prowadzonych prac. W konkursie mogły brać udział realizacje wykonane po 1 stycznia 2008 r. przy użyciu produktów marek Dekoral Professional oraz Sigma Coatings.

Zainteresowanie zawodami okazało się ogromne: Do 30 listopada otrzymaliśmy wiele zgłoszeń, napływały one jeszcze nawet w ostatnim dniu pierwszego etapu. Przed nami teraz zadanie wybrania najlepszych inwestycji. Wysoki poziom uczestników sprawia, że wybór będzie bardzo trudny – mówi Jarosław Domowicz, manager ATM. Obecnie jury – składające się z trenerów ATM, niezależnych ekspertów – przeprowadza pierwszą selekcję nadesłanych propozycji. Do końca roku poznamy nazwy firm, które zakwalifikują się do drugiego etapu. W kolejnym etapie finaliści powalczą o tytuł „Malarz Roku 2010” oraz atrakcyjne nagrody:

  • Nagroda główna dla „Malarza Roku 2010”: Volkswagen Caddy
  • Nagroda publiczności: Profesjonalna maszyna natryskowa

Ostatecznego zwycięzcę oraz laureata nagrody publiczności poznamy w kwietniu podczas uroczystej gali, która odbędzie się w prestiżowym hotelu Andels w Łodzi. Ponadto najlepsze inwestycje zostaną zaprezentowane w prasie oraz specjalnym albumie wydanym po zakończeniu konkursu.

Akademia Technik Malarskich, organizator konkursu, to jeden z najlepszych w Polsce ośrodków szkoleniowych dla zawodowych malarzy a także szkół budowlanych i architektów wnętrz. Oprócz systemu kompleksowych szkoleń ATM przeprowadza również egzaminy certyfikujące dla malarzy, które poświadczają najwyższy poziom kompetencji i umiejętności zawodowych. W tym roku ośrodek uruchomił również specjalny Klub ATM, skupiający najlepszych zawodowych malarzy w Polsce. Jego członkowie mogą m.in. korzystać ze specjalnych promocji i rabatów w sieci Centrum Dekoracyjne, brać udział w szkoleniach branżowych oraz liczyć na wsparcie doradcze i serwisowe podczas realizacji inwestycji.

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Dyrektor Zarz   #Grupy Haniel   #GSCP   #PAI