wiadomości branżowe

Ostatni dzwonek dla malarzy

To już ostatni moment, aby wziąć udział w konkursie „Malarza Roku 2010”, organizowanym przez Akademię Technik Malarskich. Przedsięwzięcie ma na celu wyłonienie najlepszych firm wykonawczych w Polsce. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody: Volkswagena Caddy oraz profesjonalną maszynę do natrysku farb.

Organizatorzy konkursu zapraszają wszystkie firmy wykonawcze, będące członkami Klubu Akademii Technik Malarskich, do zaprezentowania ciekawych inwestycji. W konkursie „Malarz Roku 2010” mogą brać udział projekty zrealizowane po 1 stycznia 2008 roku przy użyciu produktów marek Dekoral Professional lub Sigma Coatings (PPG Deco Polska). Do zgłoszenia należy dołączyć krótki opis inwestycji, zakres zrealizowanych prac, zdjęcie, adres obiektu oraz zgodę inwestora. Tak przygotowaną aplikację wystarczy dostarczyć do jednego z Centrów Dekoracyjnych lub Centrów Dekoral Professional. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 listopada.

Jak przyznają organizatorzy, do tej pory wpłynęło już mnóstwo bardzo interesujących projektów, dlatego wybór z pewnością będzie trudny. Mimo to droga do tytułu „Malarz Roku 2010” jest wciąż otwarta: Cieszy nas duże zainteresowanie konkursem. Zapraszamy jednak wszystkich, którzy jeszcze się nie zdecydowali, aby nie zwlekali i przesłali nam dokumentację swoich najlepszych inwestycji. Czasu jest coraz mniej a nagrody czekają – zachęca Jakub Dytko, manager ATM. Prace wszystkich uczestników oceni jury składające się z trenerów ATM oraz ekspertów. Następnie wybrane zostanie 10 najlepszych realizacji, z których sędziowie wyłonią „Malarza Roku 2010”. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się w marcu 2011 rok podczas uroczystej gali. Zwycięzca otrzyma Volkswagen Caddy, a laureat nagrody publiczności profesjonalną maszynę natryskową.

Udział w konkursie to nie tylko okazja do zdobycia cennych nagród, ale przede wszystkim możliwość promocji własnej firmy. Najlepsze prace, przedstawiające interesujące inwestycje, zostaną opublikowane w prasie branżowej oraz ogólnopolskiej a także w specjalnym albumie, który zostanie wydany z okazji konkursu. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie: www.malarz-roku.pl

 

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy