wiadomości branżowe

Ogrodownia partnerem Internetowych Targów Wnętrz

Ogrodownia już po raz kolejny weźmie udział w Internetowych Targach Wnętrz, organizowanych przez serwis Domosfera.pl. Eksperci firmy przedstawią m.in. jak w nowoczesny sposób zagospodarować przestrzeń tarasów.

Trzecia już edycja Internetowych Targów Wnętrz odbędzie się między 15 a 28 listopada br. pod adresem http://targiwnetrz.gazeta.pl. Dostęp do materiałów prezentowanych podczas Targów jest bezpłatny. Podobnie jak w poprzednich edycjach, zwiedzający będą mieli do dyspozycji część wystawienniczą i merytoryczną, w której pojawią się artykuły ekspertów.

„Taras nie musi być nudną powierzchnią, wyłożoną szarymi kafelkami. Na naszym rynku pojawia się coraz więcej elementów, pozwalających na stworzenie oryginalnej kompozycji, nawet na niewielkim balkonie – podczas targów przedstawimy, jak można je wykorzystać.” – powiedziała Agnieszka Duc, współwłaściciel Ogrodowni, a także Pracowni Sztuki Ogrodowej.

***
Ogrodownia to dział Pracowni Sztuki Ogrodowej, specjalizujący się w inwestycjach mieszkaniowych, publicznych i komercyjnych na terenie całego kraju. Zajmuje się sporządzaniem projektów architektury krajobrazu i ich realizacją, inwentaryzacją zieleni, rewaloryzacją ogrodowo-parkowych założeń historycznych oraz doradztwem z zakresu architektury krajobrazu. Ogrodownia zaprojektowała m.in. zieleń dla budynku MINI Politechniki Warszawskiej oraz otoczenie Indywidualnego Domu TypOwego. Do realizacji Ogrodowni należą m.in. plac wypoczynkowy w Parku Ujazdowskim w Warszawie, zieleń na dachu centrum handlowego Arkadia w Warszawie, a także otoczenie osiedli mieszkaniowych Słoneczny Skwer, Pegaz, Lazurowa Dolina czy Osiedle Słoneczne. www.ogrodownia.pl

***
Serwis Domosfera.pl, organizator Internetowych Targów Wnętrz, zawiera porady dotyczące aranżacji wnętrz, artykuły poświęcone najnowszym trendom i nowościom rynkowym, pożyteczne informacje i zdjęcia dla osób, które urządzają mieszkania. Domosfera.pl należy do serwisów tematycznych Grupy Gazeta.pl poświęconych nieruchomościom, w której znajdują się również serwisy GazetaDom.pl, Bryla.pl. Serwisy te zajmują obecnie 1. miejsce w kategorii tematycznej „Budownictwo, nieruchomości”. Miesięcznie odwiedza je ponad 1,6 mln internautów (źródło: Megapanel PBI/Gemius, sierpień 2010).

Źródło Ogrodownia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy