wiadomości branżowe

REAS sponsorem nagrody dla mieszkaniowego dewelopera dekady

Mijająca dekada była dla polskiego rynku mieszkaniowego czasem dojrzewania. Okresy dobrej koniunktury skłoniły wielu przedsiębiorców do podjęcia działalności deweloperskiej. W latach 2001 – 2010 tylko na sześciu najważniejszych rynkach w Polsce mieszkania budowało blisko dwa tysiące firm deweloperskich, choć większość z nich zrealizowała w tych latach zaledwie jedną inwestycję. Wśród tych firm są jednak także takie, które miały w minionej dekadzie istotny wpływ na obecny kształt rynku deweloperskiego w Polsce.

REAS od kilkunastu lat wspiera deweloperów  mieszkaniowych i wiemy, jak wielu wyzwaniom firmy te musiały stawić czoła, aby odnieść sukces. Chcemy ten wysiłek docenić, dlatego też jest nam szczególnie miło poinformować, że REAS jest sponsorem nagrody dla MIESZKANIOWEGO DEWELOPERA DEKADY, która zostanie wręczona podczas gali Eurobuild Awards.

“Eurobuild Awards Gala” odbędzie się 8 grudnia 2010 r. w Hotelu Hilton w Warszawie. Jest to wydarzenie, którego celem jest uczczenie sukcesu i dynamizmu polskiego rynku nieruchomości. Nagrody “Eurobuild Awards” to inicjatywa skupiająca największe firmy polskiego rynku inwestycji budowlanych i nieruchomości. Wśród nagród i statuetek, które będą przyznawane firmom jest także nagroda dla “Mieszkaniowego Dewelopera Dekady”. Uroczystą Galę poprowadzi znana polska prezenterka Grażyna Torbicka, a wieczór uatrakcyjni występ jednej z największych gwiazd polskiej estrady Nataszy Urbańskiej.Więcej informacji na stronie www.eurobuildawards.com.

Źródło REAS. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Departamencie Produkt   #Mariola Jarnutowska Preferencyjne   #WIBOR