wiadomości branżowe

Ogrodownia doradza na targach

16 i 17 października 2010 odbędą się targi Budowa Remont Dom i Wnętrze. Specjaliści Ogrodowni zapraszają na wykład oraz do swojego stoiska. Oferują profesjonalną pomoc  i porady dotyczące projektowania i wykonania wymarzonego ogrodu lub tarasu.

W połowie października Murator EXPO organizuje na warszawskim Torwarze targi pod hasłem „Budowa Remont Dom i Wnętrze”. Jesienna edycja targów pozwoli odwiedzającym poznać ofertę producentów materiałów budowlanych do wykańczania i wyposażania wnętrz i aranżacji ogrodów. Podczas imprezy odbędą się również wykłady praktyków, a doświadczeni specjaliści będą służyć pomocą na stoiskach poradniczych.

„Dla wielu osób targi to doskonała okazja nie tylko wyboru materiałów lub usługodawcy. To też miejsce, w którym mogą spotkać wielu specjalistów oferujących swoją wiedzę, bez konieczności umawiania się.” – powiedziała Agnieszka Duc, współwłaściciel Ogrodowni i Pracowni Sztuki Ogrodowej. „Jesteśmy doświadczoną firmą – projektujemy i wykonujemy dziesiątki ogrodów i tarasów. Na naszym wykładzie i na stoisku chętnie podzielimy się wiedzą.”

***

Ogrodownia to dział Pracowni Sztuki Ogrodowej, specjalizujący się w inwestycjach mieszkaniowych, publicznych i komercyjnych na terenie całego kraju. Zajmuje się sporządzaniem projektów architektury krajobrazu i ich realizacją, inwentaryzacją zieleni, rewaloryzacją ogrodowo-parkowych założeń historycznych oraz doradztwem z zakresu architektury krajobrazu. Ogrodownia zaprojektowała m.in. zieleń dla budynku MINI Politechniki Warszawskiej oraz otoczenie Indywidualnego Domu TypOwego. Do realizacji Ogrodowni należą m.in. plac wypoczynkowy w Parku Ujazdowskim w Warszawie, zieleń na dachu centrum handlowego Arkadia w Warszawie, a także otoczenie osiedli mieszkaniowych Słoneczny Skwer, Pegaz, Lazurowa Dolina czy Osiedle Słoneczne. www.ogrodownia.pl

Pracownia Sztuki Ogrodowej działa od 1997 roku. Jej założycielami i właścicielami są Agnieszka Duc i Mariusz Pasek. Tworzy projekty architektury krajobrazu i realizuje je dla klientów indywidualnych. Wykonała i zrealizowała już kilkaset projektów zagospodarowania zieleni – od małych ogrodów po założenia parkowe.

Źródło Ogrodownia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy