wiadomości branżowe

Gładki Finish – Gotowa Gładź Szpachlowa w ofercie Dekoral Professional

Marka Dekoral Professional poszerzyła swą ofertę o białą Gotową Gładź Szpachlową, przeznaczoną do wykańczania ścian i sufitów. Idealnie sprawdza się jako tzw. FINISH, gwarantując bardzo estetyczny efekt końcowy oraz idealną gładkość powierzchni. Można ją aplikować na podłoża mineralne, takie jak tynki cementowo-wapienne i gipsowe, beton oraz płyty gipsowo-kartonowe.

Produkt odznacza się wysokim współczynnikiem paroprzepuszczalności, a tym samym zapewnia właściwą pracę ścian. Gładź bardzo dobrze współpracuje z innymi produktami z oferty PPG Deco Polska ? po wyschnięciu powierzchnię można pomalować farbami Dekoral Professional lub Sigma Coatings. Ponadto za jej pomocą można także dokonywać prostych napraw i korekt na Farbie Deweloperskiej.

Gotowa Gładź Szpachlowa jest bardzo plastyczna a dzięki temu również wygodna w obróbce i aplikacji. W zależności od podłoża i liczby warstw wydajność osiąga od 1 do 2 m?/kg. Producent zaleca nanoszenie 1-3 warstw za pomocą narzędzi z oferty marki Dekoral Gold: rajberki nierdzewnej lub szpachli malarskiej. Przy większych powierzchniach poleca się natomiast aplikację natryskową. Czas schnięcia pojedynczej warstwy wynosi około 12 godzin.

Główne benefity Gotowej Gładzi Szpachlowej

  • Polecana jako tzw. FINISH

  • Idealnie gładka

  • Dająca efekt czystej bieli

  • Łatwa w obróbce i aplikacji

  • Zoptymalizowana pod kątem aplikacji natryskowej

  • Paroprzepuszczalna

Dostępne opakowania:

1,5 kg, 5 kg, 9 kg, 18 kg, 25 kg

Źródło Dekoral Professional. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy