wiadomości branżowe

Pierwsze Centrum Dekoral Professional w Rybniku – ?Eksperci od farb i kolorów?

Przy ul. Prostej w Rybniku otwarto pierwsze w tym mieście Centrum Dekoral Professional. Można tu kupić najwyższej jakości farby i produkty do ochrony drewna a także uzyskać fachową pomoc w zakresie doboru kolorów i technik malarskich.

Centra Dekoracyjne to ogólnopolska sieć sklepów z farbami, lakierami oraz produktami do ochrony drewna. Możemy tu nabyć najnowsze wyroby marek Dekoral Professional, Sigma Coatings, Dekoral, akcesoria malarskie Dekoral Gold, a także lakierów i impregnatów marek Drewnochron oraz Domalux.

Sieć wyróżnia jednak nie tylko bogactwo wysokiej jakości produktów. W każdym Centrum Dekoral Professional czekają na nas świetni fachowcy szkoleni przez Akademię Technik Malarskich, którzy skutecznie doradzą nam w zakresie doboru produktów, aranżacji kolorów czy zastosowania konkretnych technik malarskich: Z myślą profesjonalistach jak i klientach indywidualnych wprowadzamy w tym roku zupełnie nową formułę doradztwa. Chcemy, aby wizyta w naszej placówce była okazją nie tylko do zakupu konkretnych produktów, ale także szansą uzyskania praktycznej wiedzy z zakresu malowania. W tym celu przygotowaliśmy m.in. specjalną ścianę kolorów, na której można sprawdzić wybrane barwy w świetle naturalnym i sztucznym. W Centrum Dekoral Professional klienci mogą kupić również testery farb. Dzięki nim można uniknąć pomyłek przy doborze kolorów. Aby podkreślić zmiany wprowadziliśmy także nową nazwę ?Centrum Dekoral Professional? – mówi Tomasz Ronczewski Trade Channel Marketing Manager z firmy PPG Deco Polska, będącej właścicielem sieci. Zawodowcy mogą tu zapisać się do specjalnie stworzonego dla nich klubu ATM a także liczyć na łatwy dostęp do szkoleń certyfikujących, prowadzonych przez Akademię Technik Malarskich, jeden z najlepszych, branżowych ośrodków szkoleniowych w Polsce.

Centrum Dekoral Professional otwarte przy ul. Prostej 137/5 to pierwsza placówka Rybniku a zarazem czwarta placówka na Śląsku. Sieć liczy dziś 24 sklepy – znajdują się one m.in.: w Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie oraz we Wrocławiu. Już wkrótce odbędą się otwarcia kolejnych centrów.

Kontakt:

Centrum Dekoral Professional

ul. Prosta 137/5

44-203 Rybnik

www.centrumdekoracyjne.pl

 

Adresy pozostałych Centrów Dekoracyjnych na Śląsku:

Katowice: ul. Bocheńskiego 56

Gliwice: ul. Pszczyńska114

Sosnowiec: ul. Braci Mieroszewskich 2

 

 

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Electro World   #Galerie Handlowe   #Inwestycje Mieszkaniowe   #Wielkopowierzchniowe Centra Handlowe