wiadomości branżowe

PortalZP.pl wprowadza wyszukiwarkę przetargów

PortalZP.pl – poświęcony tematyce zamówień publicznych poszerza ofertę. Do tej pory skoncentrowany na pomocy zamawiającym, od 27 sierpnia udostępnia także sekcję dla wykonawców z  wyszukiwarką przetargów.

PortalZP.pl  jest codziennie aktualizowanym serwisem zarówno dla specjalistów ds. zamówień publicznych, jak i osób, które biorą udział w postępowaniach o zamówienie publiczne. Dostarcza odpowiedzi na indywidualne pytania, omówienia wyroków KIO, sądów okręgowych, Sądu Najwyższego, wzory dokumentów oraz obowiązujące interpretacje przepisów.

Postanowiliśmy poszerzyć ofertę serwisu także o tematy dotyczące bezpośrednio wykonawców, bo coraz częściej spotykaliśmy się z opiniami, że zarówno zamawiający, jak i przedsiębiorcy chcą mieć jeden, uniwersalny serwis, który będzie zarówno kopalnią wiedzy, jak i bazą danych o przetargach – mówi Agnieszka Wierzbicka, wydawca portalu.

Obecnie w bazie portalu znajduje się ponad 300 tysięcy aktualnych przetargów. Przeszukiwanie danych ułatwia interaktywna mapa przetargów oraz specjalna, autorska wyszukiwarka. Informacje o przetargach są zgodne z zawartością serwisu UZP. 
Oprócz możliwości korzystania z bazy przetargów zarejestrowani użytkownicy, zarówno zamawiający, jak i wykonawcy, mogą korzystać z aktualności serwisu, dokumentów, interpretacji aktów prawnych oraz zadawać indywidualne pytania redakcji oraz ekspertom portalu. Codziennie z naszej oferty korzysta kilka tysięcy użytkowników, nie ukrywam, że poszerzając ofertę chcemy stać się internetowym liderem rynku zamówień publicznych – podkreśla Wierzbicka.

Właścicielem PortaluZP.pl  jest Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Źródło Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aran   #JUSTIFY   #Sigmafix Universal   #Sigmulto Stucco