wiadomości branżowe

Biura ogłoszeń w serwisie otoDom.pl

Serwis otoDom.pl uruchomił nową funkcjonalność. Od dziś możliwość zarejestrowania się mają obok biur nieruchomości czy deweloperów również biura ogłoszeń i biura kwater studenckich.

Wprowadzona funkcjonalność oznacza, że biura ogłoszeń będą mogły współpracować z otoDom.pl na podobnych zasadach co biura nieruchomości, deweloperzy czy biura projektowe. Będzie rozliczane za każde ogłoszenie dodane do serwisu po ustalonej z nim stawce lub poprzez stały abonament nieuzależniony od liczby ogłoszeń. Ustalenia dotyczące współpracy czynione będą indywidualnie i zostaną dostosowane do wymagań Partnera. Współpraca realizowana będzie na podstawie umowy z serwisem.

Nowa opcja pozwala podmiotom, które zajmują się przyjmowaniem ogłoszeń od osób prywatnych, zamieszczać je w otoDom po atrakcyjnych cenach – mówi Przemysław Kotwicki, kierownik serwisu otoDom.pl. – Dedykujemy ją regionalnym biurom ogłoszeń, biurom kwater studenckich, wydawcom prasy regionalnej oraz jednostkom samorządu terytorialnego posiadającym nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia. Mogą oni liczyć na bardzo korzystne stawki opłat za ogłoszenie oraz naszą pomoc przy wprowadzeniu ogłoszeń na strony internetowe. Ta oferta to szansa dla wszystkich podmiotów, które chcą zwiększyć zasięg swoich ogłoszeń nieruchomości i prezentować je milionom Użytkowników otoDom i Allegro – dodaje Kotwicki.

Zaproponowana biurom forma współpracy z serwisem zakłada możliwości wstawienia do każdego z ogłoszeń innych danych kontaktowych. Dla podmiotu wystawiającego ogłoszenia w imieniu osób indywidualnych, od których je zebrało, jest to ważna funkcjonalność. Biuro ma również możliwość dodawania własnych ogłoszeń w ramach swojego profilu.

Biuro ogłoszeń rozpoczynające współpracę z serwisem przez miesiąc będzie miało możliwość bezpłatnego wypróbowania wszystkich funkcjonalności nowego konta i podjęcia decyzji o ewentualnej współpracy. W ciągu tego miesiąca serwis nie pobierze od biura opłat za wystawianie ogłoszeń. Aby zarejestrować biuro ogłoszeń lub kwater studenckich, należy skorzystać z zakładki www.otodom.pl/index.php?mod=account&act=login

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Centrum Certyfikat   #SET   #SSL   #WWW