wiadomości branżowe

Wizualizer Drewnochron ? drewno na wiele sposobów

Wybór odpowiedniego środka do dekoracji drewna jeszcze nigdy nie był tak prosty! Zamiast spędzać kilka godzin między półkami w sklepie budowlanym, teraz decyzję tę możemy podjąć w kilka minut, nie ruszając się z domu. Nowe narzędzie internetowe marki Drewnochron – Wizualizer, dostępne pod adresem www.drewnochron.pl, to innowacyjne rozwiązanie, które pomoże dopasować do siebie kolory drewnianych powierzchni w naszym domu i ogrodzie.

<

p>Lakiery, lakierobejce i impregnaty – musi się w nie zaopatrzyć każda osoba odnawiająca, remontująca lub wykańczająca drewnem dom i ogród. Drewniane płoty, meble, okiennice czy altanki wymagają stałej ochrony przed wpływem szkodliwych warunków atmosferycznych, grzybów i uszkodzeń mechanicznych.

Szeroka oferta produktów zabezpieczających i dekoracyjnych do powierzchni drewnianych i drewnopochodnych sprawia, że coraz trudniej dobrać pasujące do siebie odcienie, które jednocześnie podkreślą piękno drewnianej struktury i wkomponują się w wybraną aranżację.

Dostępna od lipca na stronie internetowej www.drewnochron.pl nowa, niezwykle pomysłowa i wygodna aplikacja – Wizualizer Drewnochron ogranicza ten problem do minimum. Dzięki niej dobierzemy odpowiednie środki zabezpieczające oraz dekoracyjne przeznaczone do pielęgnacji drewna i powierzchni drewnopodobnych, a nawet skomponujemy je z kolorami ścian. Jak to możliwe?

Wizualizer – krok po kroku

Pierwszym etapem pracy z Wizualizerem Drewnochron jest określenie przedmiotów, które chcemy pomalować. Narzędzie umożliwia wybranie jednego z 16 zdjęć w czterech kategoriach: dom, ogród, wnętrza i elementy. Klikamy w zdjęcie i od razu możemy przystąpić do pracy! Wskazując na fotografii poszczególne powierzchnie, możemy zaznaczyć je kursorem (podświetlą się), a potem wybrać rodzaj środka i jego kolor, który najbardziej nam odpowiada. W ten sposób możemy przekonać się, czy płot pokryty zieloną Lakierobejcą żelową będzie dobrze komponował się z meblami ogrodowymi pomalowanymi Lakierobejcą 2 w 1 w kolorze sosny, a także jaki kolor ścian będzie dla nich najlepszym tłem. W Wizualizerze znajdziemy gotowe kolory dla elementów drewnianych oraz wszystkie kolory farb do ścian marki Dekoral.

Przede wszystkim funkcjonalność

Przejrzysta struktura Wizualizera Drewnochron sprawia, że każdy użytkownik bez najmniejszych problemów znajdzie interesujące go drewniane powierzchnie oraz sprawdzi, jakie barwy najlepiej do nich pasują.

Korzystanie z Wizualizera ułatwią zastosowane w nim podstawowe i jednocześnie niezwykle przydatne funkcje, takie jak pomoc, czy opcje cofnięcia i powtórzenia danego kroku. Na każdym etapie pracy, możemy zmienić podjęte wcześniej decyzje, aby dojść do finalnej wersji odpowiadającej naszym potrzebom i gustowi. Po zakończeniu, projekt możemy zapisać w swoim komputerze, wysłać e-mailem do przyjaciół lub wydrukować. Na wydruku znajdzie się zarówno wybrane zdjęcie, jak i lista użytych produktów i ich kolorów. Program wskaże nam także, jakich produktów potrzebujemy, żeby przenieść nasze wirtualne dzieło do rzeczywistości.

Wizualizer Drewnochron pozwoli nam oszczędzić cenny czas, który dotąd poświęcaliśmy na zastanawianie się i przypominanie sobie w sklepie, który produkt jest najodpowiedniejszy do wybranej powierzchni. Z wydrukowaną listą w ręce, powiemy sprzedawcy, co jest nam potrzebne i po kilku minutach będziemy gotowi do upiększania i zabezpieczania drewnianych elementów w naszym domu i ogrodzie.

Drewno to piękny i trwały surowiec, który chętnie wykorzystujemy w naszych domach i ogrodach. Dzięki produktom marki Drewnochron możemy o nie odpowiednio dbać, tak żeby nie traciło swoich estetycznych wartości. Natomiast z Wizualizerem Drewnochron dopasujemy barwy odpowiednie do poszczególnych elementów, jak i do całego pomieszczenia. Szukanie, dobieranie i kupowanie lakierów, lakierobejc i impregnatów zamieni się z kłopotliwej konieczności w świetną zabawę.

 
Producent: PPG Industries
www.drewnochron.pl

PPG z siedzibą w Pittsburghu jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma PPG zarządza ponad 140 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży w 2008 roku wyniosła 15, 8 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (symbol: PPG).

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.ppg.com

Źródło Drewnochron. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Aleksandra Chrzanowska   #Jednostek Samorz   #Jednostki Samorz   #Unii Europejskiej