wiadomości branżowe

Nowy serwis internetowy dla marki Dekoral Fashion

Dekoral Fashion, nowa marka farb, prezentująca najmodniejsze trendy kolorystyczne, zaprasza do nowego serwisu internetowego. www.dekoralfashion.pl prezentuje liczne inspiracje, niezwykłe aranżacje wnętrz oraz informacje na temat produktów i technik wykonywania efektów dekoracyjnych na produktach marki Dekoral Fashion.

<

p>W celu wyróżnienia gamy ekskluzywnych produktów dekoracyjnych z marki Dekoral została wyodrębniona marka – Dekoral Fashion. Odpowiada ona na potrzeby i oczekiwania niezwykle wymagających klientów. Marka Dekoral Fashion prezentuje bowiem najmodniejsze trendy kolorystyczne. Stworzona z myślą o osobach szukających inspiracji w świecie mody, podpowiada jak modnie aranżować wnętrza kolorem. Kolory i efekty dekoracyjne Dekoral Fashion rozbudzają wyobraźnię, inspirują do poszukiwania własnego stylu, sugerują odwagę w poszukiwaniu najbardziej odpowiadającego nam klimatu.

Dla nowej marki stworzony został nowy serwis internetowy www.dekoralfashion.pl, gdzie znajdziemy szereg wyczerpujących informacji na temat produktów, dostępnych kolorów oraz technik wykonywania efektów dekoracyjnych.

Nowy serwis www.dekoralfashion.pl został wykonany w oparciu o najnowsze technologie internetowe, a swój dynamiczny charakter zawdzięcza technologii Flex. Strona podzielona jest na trzy główne kategorie (3 kolekcje farb). W obrębie każdej z kategorii intuicyjnie możemy poruszać się pomiędzy tematami dotyczącymi danej kolekcji, co umożliwia lewe menu. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość poruszania się po serwisie w obrębie jednej kategorii tematycznej pomiędzy rożnymi kolekcjami, np.: gdy zainteresowani jesteśmy inspiracjami to w łatwy sposób możemy poruszać się pomiędzy inspiracjami w obrębie wszystkich kolekcji, bez konieczności przechodzenia przez całe główne menu od początku.

Dodatkową atrakcją nowego serwisu są wyjątkowe zdjęcia modelek w strojach projektu Evy Minge, dedykowane każdej kolekcji.  Najbardziej wartym podkreślenia jest fakt, że dla Włoskich Impresji sesja zdjęciowa była wykonana przez jednego najlepszych polskich fotografów modowych – Marka Straszewskiego. 

Pod koniec czerwca, na nowym serwisie ruszył konkurs na najlepszą, wirtualną aranżację kolorystyczną wnętrza, wykonaną przy pomocy produktów ze wszystkich kolekcji Dekoral Fashion. Konkurs potrwa do 15.07 2009 do godziny 12.00.  Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy. Szczegóły na www.konkurs.dekoralfashion.pl

 

www.dekoralfashion.pl

PPG z siedzibą w Pittsburghu jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma PPG zarządza ponad 140 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży w 2008 roku wyniosła 15, 8 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (symbol: PPG).

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Andrzej Kruk   #Jacek Szafran   #SILKA   #YTONG