wiadomości branżowe

Nowości w otoDom.pl: serwis rozpoczyna współpracę z tygodnikiem Wprost. Promuje również program ?Rodzina na swoim?

Dzięki współpracy Wprost z serwisem otoDom.pl ukazał się właśnie ”otodom Nieruchomości” – nowy cykliczny dodatek do tygodnika. Nowością dla Użytkowników serwisu jest również funkcjonalność, pozwalająca w łatwy sposób wyszukiwać oferty spełniające wymagania popularnego programu rządowego „Rodzina na swoim”.

W tygodniku „Wprost” ukazał się właśnie pierwszy numer dodatku „otoDom Nieruchomości”. Zawiera najatrakcyjniejsze oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości pochodzące ze stron serwisu. Dodatek oprócz ofert inwestycyjnych i ogłoszeniowych wzbogacony jest o ciekawe artykuły branżowe.

Dzięki współpracy z Wprost mamy możliwość dotrzeć z ofertą wybranych ogłoszeń do szerokiej grupy odbiorców, często innych niż nasi dotychczasowi, internetowi Użytkownicy – mówi Fabian Adaszewski z Grupy Allegro do której należy serwis otoDom.pl. – To dla nas również możliwość szerokiego poinformowania potencjalnych odbiorców czym tak naprawdę jest otoDom, a dla ogłoszeniodawców nowy, atrakcyjny kanał dystrybucji swych ofert.

Serwis otoDom przygotował również nowości dla internetowych Użytkowników. Na fali coraz popularniejszego programu rządowego „Rodzina na swoim” w serwisie wprowadzono nowatorskie rozwiązanie w wyszukiwarce. Po zaznaczeniu opcji „Rodzina na swoim” i wybraniu miasta z którego chcemy obejrzeć ogłoszenia, dostajemy w wynikach wyszukiwania wyłącznie oferty spełniające kryteria programu – dodaje Adaszewski.

Dzięki tej funkcjonalności Użytkownicy serwisu mogą w prosty sposób wybierać spośród ofert spełniających wymogi otrzymania kredytu mieszkaniowego z dopłatami Skarbu Państwa. Dzięki programowi mają możliwość otrzymania od Państwa dofinansowania do spłaty części odsetek kredytu. Musi być to kredyt w złotówkach, udzielony przez wybrane banki komercyjne uczestniczące w programie. W 2008 roku z kredytu z dopłatą Skarbu Państwa w ramach  programu „Rodzina na swoim” skorzystało 6628 rodzin. Łączna kwota kredytów wyniosła ponad 852 mln zł.

 

 

 

 

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy