wiadomości branżowe

Zmiany w programie lojalnościowym PayBACK

Największy program lojalnościowy w polskim Internecie – PayBACK zmienia zasady. Jest to przygotowanie do zakończenia obecnej formy programu. Już jesienią zostanie on zastąpiony nową wersją. Będzie ona promować zakupy w serwisie. Wygaszanie dotychczasowego programu rozpocznie się 1 czerwca. Od tego dnia zmieni się zasada przyznawania punktów PayBACK. Dotychczasowy stosunek 1 PLN za cztery

Największy program lojalnościowy w polskim Internecie – PayBACK zmienia zasady. Jest to przygotowanie do zakończenia obecnej formy programu. Już jesienią zostanie on zastąpiony nową wersją. Będzie ona promować zakupy w serwisie.

Wygaszanie dotychczasowego programu rozpocznie się 1 czerwca. Od tego dnia zmieni się zasada przyznawania punktów PayBACK. Dotychczasowy stosunek 1 PLN za cztery punkty zostanie zastąpiony przeliczeniem 1:1.

Również od 1 czerwca nie będzie można wpisywać ani zmieniać danych na koncie PayBACK.

Zmianom w programie towarzyszy atrakcyjna promocja skierowana do Sprzedających. Już od jutra, do końca czerwca będzie można wymieniać punkty programu na bony zasilające konto w platformie Allegro.pl.

Nowa odsłona programu PayBACK nastąpi jesienią. Nowe zasadny mają na celu zachęcenie Kupujących do dokonywania zakupów właśnie w platformie Allegro. Działania te mają realnie wpłynąć na zwiększenie obrotów, a co za tym idzie dochodu Sprzedających.

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy