wiadomości branżowe

YTONG inspiruje ? nowy serwis dla urządzających wnętrza

Inspiracje.Budowane.pl to serwis internetowy stworzony z myślą o praktycznych miłośnikach designu i architektury. Osoby wykańczające dom czy mieszkanie znajdą tu oryginalne propozycje aranżacji wnętrz, bazujące na cienkich formatach Systemu 20 cm Plus. Na zainteresowanych czekają szczegółowe instrukcje, w jaki sposób samodzielnie obudować kominek czy wannę i jak stworzyć ogrodowego grilla.

Większość z nas, zanim wprowadzi się do swojego nowego „M”, poszukuje inspiracji – jak je urządzić? Żeby było praktycznie, oryginalnie, zdrowo… No i aby wnętrze koniecznie pasowało do właścicieli. W końcu najważniejsze, by czuć się w nim jak u siebie. Czasem ważne są względy ekonomiczne lub ambicjonalne – chcemy to zrobić sami.

Naprzeciw tym potrzebom wychodzi serwis Inspiracje.Budowane.pl. On rzeczywiście może zainspirować! Po zapoznaniu się z możliwościami, jakie dają cienkie bloczki YTONG i propozycjami aranżacji wnętrz głowa z pewnością pełna będzie niebanalnych pomysłów.

Podstawowe zalety bloczków YTONG: łatwość obróbki, lekkość, prostota montażu, a także niepalność i odporność na wilgoć sprawiają, że jest to materiał, z którego można zrobić prawie wszystko. Przy pomocy cienkich formatów Systemu 20 cm Plus – bloczków o grubości 5, 7,5 i 10 cm – można z łatwością obudować wannę, umywalkę, rury kanalizacyjne, wkład kominkowy; wykonać kabinę prysznicową, regały łazienkowe i kuchenne oraz szafki; wymurować ścianki działowe i przepierzenia. W prosty, a jednocześnie pomysłowy sposób można łączyć je z innymi materiałami – luksferami, drewnem czy płytkami ceramicznymi. Świetnie nadają się też do wykonania elementów zewnętrznych – balustrady balkonu, poręczy schodów, ławy, altany czy ogrodowego grilla.

Cienkie formaty, podobnie jak wszystkie bloczki YTONG, wykonane są wyłącznie z naturalnych surowców. Dzięki temu ich stosowanie jest nie tylko łatwe, ale również bezpieczne i zdrowe.

Aranżacja wnętrz (i nie tylko wnętrz) z wykorzystaniem płytek YTONG to oszczędność czasu, pracy i pieniędzy. To nie tylko praca – to także świetna zabawa.

Zobacz film i zainspiruj się!

Zobacz też:

Jesienią YTONG wchodzi do domów

Łuki z YTONGa? – Proszę bardzo!

 

###

Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG, YTONG MULTIPOR i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 11 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 700 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.xella.pl, www.budowane.pl, www.portalrolniczy.pl, www.miastonoca.budowane.pl, http://www.termodom.pl/termodompasywny/, http://sklep.xella.pl oraz na blogach: http://blog.xella.pl/budujemy, www.ZdrowaBudowa.pl.

 

Źródło Xella Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy